1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guz trzustki, ból po protezowaniu
ewa67

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 6712

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-03-31, 23:55   Temat: Guz trzustki, ból po protezowaniu
Cóz?wypada mi tylko trzymac kciuki i prosic bys nie czytał statystyk :-(
nawiasem mówiąc o warszawce tez krążą opowiesci dziwnej tresci ale moze bedziecie mieli farta i traficie na wspaniałego lekarza!pamietaj o nutridrinkach najlepiej z proteinami kupisz je w aptece. (jakby co to pytaj,my bylismy na ursynowie)
  Temat: Guz trzustki, ból po protezowaniu
ewa67

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 6712

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-03-31, 20:11   Temat: Guz trzustki, ból po protezowaniu
Ert czas w tej chorobie jest bardzo ważny! Czekacie 2 tyg.na bipsje,potem w ciągu 10 lub 14 dni wynik a to juz miesiąc!potem zapewne czekanie na chemie... kolejna zwłoka.Ból w nowotworze trzustki łagodnieje,gdy chory przybiera pozycje embrionalną dlatego mama siedzi zgięta wpól...u nas było dokładnie tak samo,do końca...walcz o mozliwie szybkie terminy!Sarkastycznie można powiedziec iz lekarze wychodza z załozenia,że "człowiek nie może juz być bardziej chory niż jest":-(
  Temat: Guz trzustki, ból po protezowaniu
ewa67

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 6712

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-03-31, 09:57   Temat: Guz trzustki, ból po protezowaniu
Ert tata miał samorozprężającą na stałe,nie chce odbierac ci nadzieji bo kazdy przypadek jest inny ale u nas chirurdzy w wawie dali tacie "gwarancje" na "kilka lat zycia za co jestem im bardzo wdzieczna bo tata był podbudowany psychicznie:-)a skonczyło sie na dwóch miesiącach:-(Masz racje to ciało obce,nie piszesz jak bardzo zaawansowana jest choroba bo czesto chorzy maja charakterystyczne bóle ze wzgledu na ucisk rozwijajacego sie nowotworu powodujac tzw.bóle trzewne.Zapytaj lekarza o enzymy trzustkowe np. kreon.pozdrawiam
  Temat: Guz trzustki, ból po protezowaniu
ewa67

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 6712

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-03-30, 23:25   Temat: Guz trzustki, ból po protezowaniu
witam,nie wiem dlaczego ale w rzypadku mojego taty po protezowaniu zamiast obiecanej ulgi.było tylko gorzej.Nam zalecono bardzo małe ale czeste posiłki,byc moze twoja mama je zbyt duzo?no i nie przestrzeganie odpowiedniej diety,która zapewne dostaliscie moze miec wpływ dolegliwosci bólowe.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group