1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guz Askina w opłucnej co to za raczysko POMOCY !!!!
emi***

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 52825

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-07-27, 15:15   Temat: Guz Askina w opłucnej co to za raczysko POMOCY !!!!
Przykro Cie czytać kiedy mam wrażenie jakbyś pisał to samo co ja myslę i czuje. Czasami mam wrażenie, że lekarzy z sercem ( np. takich jak DSS) mozna spotkać tylko tu na tym forum, bo w realu.... szkoda gadać. Ja od lutego nic nie robię tylko... ciagle czekam na coś, czasami juz sie gubię i nie wiem na co... chyba tak jak Ty ciągle na podanie pierwszej chemii póki co to obiecana jest na jutro a czy mąż ją dostanie??? Tylko chyba Bóg raczy wiedzieć.
Pozdrawiam Cie serdecznie.
  Temat: Guz Askina w opłucnej co to za raczysko POMOCY !!!!
emi***

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 52825

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-06-28, 21:08   Temat: Guz Askina w opłucnej co to za raczysko POMOCY !!!!
Witaj Padrone33! Jestem pewna, że pomogą Ci tu na forum napewno. Natomiast jeżeli chodzi o leczenie przypadku Twojego taty to juz dzisiaj radzę Ci uzbroic się w cierpliwość. Chociaz wszędzie się słyszy że z leczeniem nowotworów nie mozna czekać to niestety nikomu oprócz zainteresowanych się w tej kwestii nie spieszy. Mimo XXI wieku rozpoznanie międzybłoniaka u mojego męża trwało 5 miesięcy. Narazie leczenia jeszcze nie zastosowano, ciągle na coś trzeba czekać. Gdybyś nadal miał problemy radziłabym Ci się zwrócić do Centrum Onkologii w Warszawie na Roentgena 5. Własnie tam w końcu wydano diagnozę i ustalono konkretnie na co choruje mój mąz. Serdecznie Cię pozdrawiam i trzymajcie sie.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group