1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: guz płuca z przerzutami do mózgu
domina

Odpowiedzi: 118
Wyświetleń: 33886

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-03-18, 00:21   Temat: guz płuca z przerzutami do mózgu
LILALOU, tak bardzo mi przykro, tak czekałam na wiadomość od Ciebie że z Twoją mamusią juz lepiej że może juz jesteście w domu...
A tu dowiaduję się że Twoja mamusia odeszła do Domu Niebieskiego. :-(
Bądź silna, byłaś przy swojej mamusi, walczyłaś razem z nią to wiele dla niej znaczyło.
Już nic nie będzie takie samo....
Niech Twoja mamusia spoczywa w pokoju [*]

My nadal walczymy i błagamy o cud.....
  Temat: guz płuca z przerzutami do mózgu
domina

Odpowiedzi: 118
Wyświetleń: 33886

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-03-14, 23:57   Temat: guz płuca z przerzutami do mózgu
lilaou, dziękuję za wsparcie. Na dziś mamusia czuje się dobrze, martwi ją środowa chemia czy wyniki sie poprawiły czy ja dostanie, mam nadzieję że tak, bo objadanie się stekami i kaszanką było na nic ::::::(
Mamusia na dzis zaplanowała kolejne porządki w których aktywnie brała udział, raz wspomniała że głowe ma jakąś dziwnie nie swoja ale po godzinie jak zapytałam było już ok. W nocy nawet tabletli p/bólowej nie brała więc jest ok.
Lilaou mam nadzieje że Twoja Mama juz niedługo wróci do domu i będzie w dobrej formie. Musimy być silne dla Naszym Mam one zawsze były przy nas.
  Temat: guz płuca z przerzutami do mózgu
domina

Odpowiedzi: 118
Wyświetleń: 33886

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-03-13, 23:42   Temat: guz płuca z przerzutami do mózgu
lilaou, jak Twoja mamusia jest jakaś poprawa, jak sobie radzisz?
Trzymam Za Was mocno kciuki.
Moja mamusia w dobrej formie tylko 10 miała dostać 5 cykl chemi i niestety hgb za niska 8,8 i mamy tydzień aby podnieść się z anemii. 16 marca kolejna próba oby sie udało.Mamunia samodzielna gotuje na potęgę coś posprząta jest cudownie oby to trwało...
  Temat: guz płuca z przerzutami do mózgu
domina

Odpowiedzi: 118
Wyświetleń: 33886

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-03-02, 20:21   Temat: guz płuca z przerzutami do mózgu
lilaou, Ja też razem z mamusia walczę z tym paskudztwem z tym że moja mamusia jest na chodzie w chwili obecnej jesteśmy w trakcie chemioterapii skończone 4 cykle a przed nami jeszcze 2. Po 3 cyklu były badania i guz zmniejszył się w płucu o połowę niestety na głowę chemia nie zadziałała lekarz zlecił naświetlania. Po naświetlaniach stan neurologiczny mamusi bardzo się poprawiła zaczęła myśleć logiczniej nie zasypia w każdym momencie jest duża poprawa.
Życzę aby Twoja mamusia przede wszystkim wstała bo to będzie duży sukces.
A jaką dawkę dexametazonu Twoja mamusia przyjmuje.

Życzę dużo siły
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group