1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: prof. Marek Durlik
delete

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 10729

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2014-06-03, 20:29   Temat: prof. Marek Durlik
Witajcie,
Prof Marek Durlik podjął się operacji mojego taty rak trzustki, w badaniach obrazowych guz wyglądał na ok 2x3cm na granicy głowy i trzonu narządu, po otwarciu jamy brzusznej okazało się, że niestety nacieka dwunastnicę i krezkę. Ostatecznie: T3N1M0
Prof Durlik operację Whiple'a przeprowadził w 3,5 godz, tata w tydzień doszedł do siebie i żył jeszcze 2 lata, z czego 1,5 roku z względnie dobrym samopoczuciem - uważam, że to zasługa profesora (statystycznie tatuś od momentu diagnozy, bez resekcji, powienien żyć do 6 m-cy), inny operator mógłby zamknąć z powrotem pacjenta stwierdzając wysoki stopień zaawansowania i nie "bawić się" w próbę resekcji.
Po operacja tata co pół roku był zapraszany do szpitala na badania kontrolne i był bardzo zadowolony z opieki i kontaktu z lekarzami z kliniki Prof Durlika.
Ja osobiście jestem mu bardzo wdzięczna za to, że podjął próbę zrobienia czegokolwiek w beznadziejnej sytuacji.
Pozdrawiam.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group