1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak piersi - przerzuty do kości
danisella

Odpowiedzi: 79
Wyświetleń: 83017

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-06-13, 19:27   Temat: Rak piersi - przerzuty do kości
ja stale łapię się na tym, że chcę mamie powiedzieć o jakiejś nowince, ploteczce, a jej nie ma, gdy idę do niej do mieszkania zawsze od drzwi mówię że to ja tak jak kiedyś gdy leżała, a ja wchodziłam do domu. NMiestety nie chce mi odpowiedzieć. Przykro mi, że Ciebie też to spotkalo. Ciesz się, że byłaś z nią do końca, moja umarła w nocy, sama. Tak bardzo chciałam ją jeszcze o coś zapytać, ale nie zdążyłam.
  Temat: Rak piersi - przerzuty do kości
danisella

Odpowiedzi: 79
Wyświetleń: 83017

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-05-13, 21:55   Temat: Rak piersi - przerzuty do kości
czesć dziewczyny1 czytam jak piszecie o swoich mamusiach, moja niestety już odeszła. Dzień przed jej urodzinami dowiedziałam się, że leczenie zostaje zakończone. W urodziny wyszła do domu była taka szczęśliwa, wyprawiliśmy ostatnie urodziny. Potem kolejne dwa tyg mijały nam w coraz gorszym zdrowiu, w święta Wielkanocne było już strasznie i w środę pojechalyśmy do hospicjum, a w pt o 6 rano telefon.
Jak czytam Wasze relacje z choroby, to u nas przebiegało wszystko tak samo tyle, że w galopującym tempie. Zaczęlo się od piersi, potem kości, wątroba, mózg , i płuca. Źle mi z tym wszystkim, tak chciałabym cofnąć czas i nie namawiać ją do leczenia. Może pomyślicie że to idiotyczne, ale teraz czasami myslę, że gdyby tego zlośliwca nie ruszać nie wysypałby się tak szybko. Jak rok temu mama otrzymała wynik, że jest rak to powiem szczerze zbagatelizowałam to, sądząc że w dzisiejszych czasach rak wcześnie wykryty nie jest w stanie zagrozić zdrowiu i życiu. trzymam za Was dziewczyny kciuki.

[ Dodano: 2011-05-13, 21:56 ]
aha hospicjum domowe to cudowna sprawa nie tylko dla chorego, ale i osoby opiekującej się.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group