1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak pęcherza moczowego
bozena.koperska@vp.pl

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 9670

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2013-01-28, 19:02   Temat: Rak pęcherza moczowego
do ruffian91
Witam . Ja dołączyłam w grudniu. Mój tata 82 lata ma raka pęcherza moczowego. W pewnym momencie też zaczęły jemu puchnąć nogi i to bardzo. Przy kontrolnej wizycie u kardiologa okazało się że nie jest to tylko wynikiem choroby (to puchnięcie) ale problem tkwi w krążeniu. Lekarz przepisał mu leki na krążenie i nogi stęchły.
Może warto skonsultować t z kardiologiem.
Pozdrawiam.
żaba

[ Dodano: 2013-01-28, 19:17 ]
U mojego Taty chemioterapia nie wchodzi w grę za słaby organizm. Tata chce poddać się operacji usunięcia pęcherza moczowego. Znów czekamy na następną decyzję co do leczenia mojego Taty.
Czekamy do 12 lutego wtedy będzie podjęta decyzja co dalej . Jeśli nie operacja to może radioterapia. Lekarze ze szpitala gdzie Tata był do tej pory leczony nie podejmą się operacji bo Tata jej nie przeżyje. Zaczęliśmy teraz wizyty w Centrum Onkologii w Warszawie . Ja doskonale sobie zdaję sprawę z powagi sytuacji w jakiej znajduje się Tata , ale każda kolejna wizyta u lekarza (jakiegokolwiek) to dla Taty nadzieja na wyleczenie lub ulga w bólu.
No cóż to takie życie z zawirowaniami nie ja pierwsza i nie ostatnia. Zaczynam trochę inaczej podchodzić do tej wstrętnej choroby choć nie bez żalu do lekarzy, ale to już inny temat.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group