1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Mięsak w dole biodrowym u mojego taty
babusia52

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 10999

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2010-11-24, 23:07   Temat: Mięsak w dole biodrowym u mojego taty
U mnie było tak ,że nagle z dnia na dzień dostałam potwornego ataku bólu,który po 2 dniach minął.
Stany podgorączkowe to już były objawy choroby.Dobrze że nie ma przerzutów. No niestety czeka tatę dalsze leczenie.Jakie?-to lekarz zadecyduje.
A jak duża jest ta wznowa?
  Temat: Mięsak w dole biodrowym u mojego taty
babusia52

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 10999

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2010-11-23, 20:12   Temat: Mięsak w dole biodrowym u mojego taty
Witaj ppaula2,ja również miałam wycięty guz z przestrzeni zaotrzewnowej(na szczęście o niskim stopniu złośliwości).Czy mogę zapytać:
Jak została wykryta choroba?Czy występowały bóle,czy nastąpił gwałtowny spadek wagi?Czy Twój tata był operowany w CO w W-wie?Czy TK po 5 m-ch to jedyne badanie kontrolne wykonane po operacji?Jaki jest ogólny stan zdrowia taty,czy są jakieś współistniejące choroby?Czy były badane płuca przed lub po operacji(RTG lub TK).
W moim badaniu histopat.guz określony jest trzema wymiarami 15x8x6cm. i można go porównać z całością wyciętego materiału19x18x15cm.Patolog dokładnie określił co wchodziw skład bloku:j.grube dł. ...cm,j.cienkie dł. ...cm,wyrostek robacz.dł. ...cm,nerka o wym. ...x...x...cm.
Czekamy na więcej informacji.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group