1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Przewlekła białaczka limfocytowa
babinka

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 120211

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2016-03-27, 19:09   Temat: Przewlekła białaczka limfocytowa
Kochana współczuje z Tobą . ::rose::
  Temat: Przewlekła białaczka limfocytowa
babinka

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 120211

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2016-03-19, 16:38   Temat: Przewlekła białaczka limfocytowa
Kochanie,nie wiem.. może to jest skutek uboczny działania leku,może zbyt krótki okres przyjmowania go .
Trzeba mieć nadzieję i wierzyć w poprawę ,czego życzę.
Pozdrawiam :)
  Temat: Przewlekła białaczka limfocytowa
babinka

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 120211

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2016-02-28, 19:21   Temat: Przewlekła białaczka limfocytowa
Trzymam kciuki za Tatę nigdy nie można przewidzieć,jak choroba będzie się rozwijała,możliwe,że przyjdzie okres remisji ,czego oczywiście życzę z całego serca .
Najbardziej przykre dla nas w tamtych chwilach była zupełna ignorancja osób z państwowej opieki,zjawiały się panie lekarka i pielęgniarka,piły kawę i wychodziły,przepraszam mierzyły na wizycie ciśnienie i tyle.
Dzięki paniom z hospicjum ,dowiedzieliśmy się,że chora ma przetokę,a ja wcześniej biegałam po aptekach ,żeby kupic maść na.. ropiejące zmiany.
Panie z przychodni przyszpitalnej w ogóle ,chyba nie miały zielonego pojęcia co robić i najbliższym radzić.
Mam nadzieję,że Tata i Panie uzyskacie jak najwyższej jakości pomoc i wszystko jeszcze długo,długo będzie dobrze. Wszystkiego dobrego.
  Temat: Przewlekła białaczka limfocytowa
babinka

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 120211

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2016-02-28, 17:45   Temat: Przewlekła białaczka limfocytowa
Witaj Kochana
osobiście nie korzystałam ,ale b.bliskiej osobie udało się pomóc dzięki takiej opiece .
Było to dość dawno ale wiem,że lekarze pracujący w Hospicjach ,oddają serce i duszę chorym.
Nie chciałabym Cię zniechęcić i przestraszyć,większosci z nas opieka hospicyjna kojarzy się ze śmiercią, ale tak nie jest
Uwierz,wiele osób żyje długo korzystając z pomocy takich ośrodków. Po pierwsze , oczywiście to zależy od lekarza ,który po zapoznaniu się z kartą pacjenta,czy wynikami decyduje o sposobie pomocy.
Ta osoba o której piszę przez okres ok.roku miała udzielaną pomoc w domku .
Panie pielęgniarki ,lekarze robili wszystko,aby jak najmniej odczuwała skutki choroby ,byłam świadkiem jak zaszła potrzeba przetoczenia krwi ,walki lekarza aby znależć szpital gdzie to przeprowadzą .
Właśnie dlatego dla mnie były szokiem ,moje własne przeżycia w związku z moja chorobą .(obojętność i olewka )
Proponuję,abyś udała się z wynikami badań Taty do takiego ośrodka na rozmowę ,wszystkiego dowiesz się na miejscu.
Życzę wszystkiego dobrego i pozdrawiam serdecznie.
  Temat: Przewlekła białaczka limfocytowa
babinka

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 120211

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2016-02-09, 23:38   Temat: Przewlekła białaczka limfocytowa
Kochana ,b. mocno Trzymamy kciuki . !!!:)
  Temat: Przewlekła białaczka limfocytowa
babinka

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 120211

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2016-02-05, 18:11   Temat: Przewlekła białaczka limfocytowa
Trzymamy wszyscy :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group