1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Moja mama ma nawrót choroby
awilem

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 9613

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2010-04-17, 23:52   Temat: Moja mama ma nawrót choroby
Mnie choroba mamy wzmocniła. Po pierwszym szoku gdy dowiedziałem się o diagnozie, później chyba nigdy w życiu nie byłem tak zdeterminowany i co najważniejsze efektywny jak w chorobie mamy.Załatwiałem wszystko co mamie było potrzebne liczone w godzinach. Niestety na nic to się zdało, mama zmarła i to podcięło mi skrzydła. Mija 3 miesiąc jak mama zmarła a ja dalej jestem na etapie rozważania sensowności wszystkiego.
Pozdrawiam
  Temat: Moja mama ma nawrót choroby
awilem

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 9613

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2010-04-13, 14:17   Temat: Moja mama ma nawrót choroby
Zaglądaj, kiedy tylko będzie Ci ciężko i źle, kiedy będziesz chciała zasięgnąć informacji o leczeniu mamy. Mamy tutaj wspaniałych ludzi, którzy służą swoją pomocą ile tylko sił. Niestety ilość forumowiczów rejestrujących się ciągle rośnie przez co niejednokrotnie trzeba poczekać na odpowiedź ale na pewno nikt bez pomocy nie pozostanie.
Straszne jest to, że za każdym nowo zarejestrowanym forumowiczem stoi ciężka choroba nowotworowa. To smutne, że tyle ludzi zmaga się z tym paskudnym choróbskiem, dlatego tym większe podziękowania należą założycielce forum - DSS za to, że stworzyła forum gdzie możemy się podzielić spostrzeżeniami, pomóc sobie wzajemnie, wreszcie wspierać się w ciężkich chwilach.
  Temat: Moja mama ma nawrót choroby
awilem

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 9613

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2010-04-13, 08:28   Temat: Moja mama ma nawrót choroby
irishcoffee
Jeśli chodzi o postępowanie w sprawie leczenia mamy to jest tak jak Ci napisała gontcha.
Nie ma na obecną chwilę lepszego miejsca w Internecie niż forum DSS ( stron polskojęzycznych ). Tutaj znajdziesz pomoc osób, które zmagają się z chorobą nowotworową ( same walczą z chorobą, lub chorobą najbliższych), będziesz mogła się wygadać, zapytać.
Sam niedawno straciłem mamę ( rak płuca ). Byłem w podobnej sytuacji jak ty, miałem tylko Ją. Teraz jestem sam i jakoś trzeba sobie radzić. Wspominam dobre chwile z mamą a te gorsze wyrzucam z pamięci bo chcę pamiętać tylko mamę uśmiechniętą, zdrową. Żyje teraz wolniej jakbym zaciągnął hamulec ręczny ale żyję.
Tak jak Ci napisała Gontcha, bądź z mamą, spędzaj z nią jak najwięcej czasu możesz, staraj się wspierać bo czasu nie cofniesz.
Pozdrawiam serdecznie
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group