1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak Żoładka
asia19

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 11368

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-08-13, 23:09   Temat: Rak Żoładka
Gosiu nie martw się, taki spadek wagi jest normalny dla nowotworów przewodu pokarmowego i po operacji. Najważniejsze jest stopniowe dochodzenie do siebie po operacji- nic na siłę. Staraj się jeść wszystko, co już wypróbowałaś i Ci nie szkodzi- nie czujesz bólu, nie obciąża to Twojego organizmu. I wypoczywaj, za 2-3 miesiące powinnaś już nie odczuwać bezpośrednich skutków operacji...
Pozdrawiam!
  Temat: Rak Żoładka
asia19

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 11368

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-07-19, 12:06   Temat: Rak Żoładka
Gosiu, ja mogę Ci polecić- jeśli nie przeraża Cię odległość, klinikę nowotworów przewodu pokarmowego w CO Ursynów. Nie pamiętam dokładnie, który dr zajmuje się akurat nowotworami żołądków (bo tutaj tak jest, że wybrani lekarze zajmują się prawie wyłącznie żołądkiem, jelitem czy przełykiem), ale wydaje mi się, a nawet mam pewność, że opieka jest tutaj naprawdę świetna. Choć nasz dr prowadzący- dr O. jest baaardzo zajęty, to musieliśmy na ten brak stałego kontaktu przymknąć oko- bo opieka była świetna. Tata spędził w szpitalu aż 5,5 tygodnia, ale wyszedł w naprawdę dobrej kondycji. Nie było problemu z pielęgniarkami, które wspominam najlepiej- wspaniałe kobiety. Rehabilitant również był bardzo sympatyczny i pomocny- naprawdę dzięki niemu Tata szybko wstał i w miarę normalnie, jak na te powikłania, funkcjonował.
Na oddziale odwiedza Cię lekarz prowadzący- zależnie od dyżuru, inny raczej nic Ci nie powie, no chyba, że coś się złego dzieje.
Mimo wszystko polecam 7 oddział w CO, bo są tam naprawdę kompetentni specjaliści. Ale teraz jest remont, nie wiem, jak jest z przyjęciami. :roll:
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group