1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Poszukuję dobrego specjalisty - chirurga onkologa na Śląsku
asia19

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 9040

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-01-10, 11:23   Temat: Poszukuję dobrego specjalisty - chirurga onkologa na Śląsku
Droga Olu, mój Tato jest na podobnej drodze, również jestem na etapie gromadzenia adresów, kontaktów. W internecie wczoraj czytałam o prof. Lampe z Katowic (inne tytuły naukowe pominęłam, bo nie pamiętam). Ludzie na forach podobnych do tego pisali, że byli z leczenia zadowoleni, ale podobno lekarz nie należy do lekarzy "serdecznych", co przy leczeniu takiej choroby jest ważne. Nawiązałam kontakty z wieloma osobami, jeśli ktokolwiek z okolicy śląska jeszcze się zgłosi, na pewno się z Tobą podzielę. Być może ktoś z forum leczył się u tego prof. i doda coś od siebie.
Ściskam Cię serdecznie, dużo zdrowia i siły!

[ Dodano: 2011-01-10, 20:00 ]
Olala, mam dla Ciebie dobre wieści. Teraz dużo poczytałam znów o dr Lampe z Katowic i myślę, że to jeden z najlepszych specjalistów w Polsce. Znalazłam nr kontaktowy do jego prywatnego gabinetu, dzwoniłam i Tatę swojego zapisałam już na 19 stycznia na 18.50. Podaję Ci numer: 32-253-75-74, ja poprosiłam o rejestrację do dr Lampe i to był pierwszy wolny termin. Doktor przyjmuje w poniedziałki i środy, niestety nie wiem ściśle w jakich godzinach. Przyjmuje w Katowicach na Warszawskiej 40, naprzeciw Kościoła Mariackiego.
Trzymam kciuki za Twojego Dziadziusia i ściskam Cię serdecznie, mam nadzieję, że operacja będzie pomyślna i dr Lampe Wam pomoże!
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group