1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Obustronne guzy piersi
anna53

Odpowiedzi: 66
Wyświetleń: 26962

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2014-06-24, 20:22   Temat: Obustronne guzy piersi
Ja miałam na myśli, że zmiany nowotworowe na wątrobie nie tylko mogą być o raka piersi, anna
  Temat: Obustronne guzy piersi
anna53

Odpowiedzi: 66
Wyświetleń: 26962

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2014-06-24, 17:39   Temat: Witaj !
Ja bym na Twoim miejscu upierała się aby wykonać kontrole tych guzków na wątrobie, tak jak zalecał lek.radiolog ( RM watroby). Bo on nie daje pewności, że nie są to przerzuty i co ? będziesz czekać kilka miesięcy. Moj lek, jesli widzi opis radilogiczny zalecający inne badanie to od razu daje, aby być pewnym. Ten lek chir co kaze Ci czekać kilka miesięcy chyba ma rentgen w oczach. Idż z tym problemem do tego lek co dał Ci skierowanie na TK j. brzusznej, jesli to ten chirurg to upieraj się o skierowanie, anna
  Temat: Obustronne guzy piersi
anna53

Odpowiedzi: 66
Wyświetleń: 26962

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2014-05-09, 22:00   Temat: WItaj
Na pewno dostałaś wypis z pobytu zrobienia biopsji , a tam pisze że nie wolno niczego dźwigać co najmniej przez 7 dni, ja dostałam zwolnienie lek z pracy, abym nie przeciążała tej strony. Jeśli masz możliwość to idż na zwolnienie, aby nie było kłopotu z zarośnięciem się blizny. Zwolnienie może też wypisać lek z rejonu na podstawie Karty INF ze szpitala, pozdrawiam annas
  Temat: Obustronne guzy piersi
anna53

Odpowiedzi: 66
Wyświetleń: 26962

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-05-13, 20:16   Temat: Witaj Zuzanna !
Czytając Twoje wpisy pogubiłam się, czyli jesli dobrze zrozumialam jedni lek. coś zauważli, a Ten ostatni nic nie stwierdził, czy tak ?.
W takim wypadku ja bym poszła jeszcze do innego ( trzeciego ) lek. onkologa, ale w innym miescie - CO POWIE TRZECI LEKARZ, jesli potwierdzi to co inni ( większość ) tak bym postapiła.
Ja 4 lata przed moją chorobą, też miałam zgrubienie w piersi, też miałam robioną biopsę cienkoigłową, ktora nic nie wykazała tylko pow. gruczoł mlekowy, ale moj lek. od chorob piersi kazal mi go usunąć, tak dla bezpieczeństwa, ale ja tego nie zrobiłam, nie było czasu.
To po 4-5 latach ( 2009) musiałam usunąc całą pierś i poco mi to było, więc dmuchaj na zimne, pozdrawiam anna
  Temat: Obustronne guzy piersi
anna53

Odpowiedzi: 66
Wyświetleń: 26962

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-05-12, 20:43   Temat: Witaj Zuzano !
jeśli Twoje badania genetyczne są ujemne to dobra wiadomość dla Ciebie i Twojej corki, pozdrawiam anna
  Temat: Obustronne guzy piersi
anna53

Odpowiedzi: 66
Wyświetleń: 26962

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-05-11, 20:35   Temat: Witaj Zuzanna !
Badania genetyczne zrobisz dla siebie i dla wiadomości lekarza, aby wykluczyć, co moze być możliwe, ze skąd się ta choroba wzieła oraz też bardzo ważne dla Twoich dzieci, czy mogą być też obciążone tą czy inną chorobą ?
Ja też miałam robione badania genetyczne i nie mam mutacji, a ta wiadomość jest też bardzo ważna dla mojej corki i syna, pozdrawiam Anna
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group