1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak nerki jasnokomórkowy ze wznową
aniutka34

Odpowiedzi: 41
Wyświetleń: 21151

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2013-05-21, 09:27   Temat: Rak nerki jasnokomórkowy ze wznową
Marta281, co u Was słychać, czy Tata otrzymał jakieś leczenie :?:
Twój Tata brał 3 miesiące afinitor, możesz mi napisać jak znosił leczenie, jakie były skutki uboczne, jak się czuł w tamtym czasie ?
Dziękuję i pozdrawiam Was mocno,
Ania
  Temat: Rak nerki jasnokomórkowy ze wznową
aniutka34

Odpowiedzi: 41
Wyświetleń: 21151

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2013-04-17, 19:53   Temat: Rak nerki jasnokomórkowy ze wznową
Marta281 napisał/a:
Mój kochany tatko czuje się bardzo dobrze zarówno pod względem fizycznym jak i psychicznym


Marta281, mam nadzieję, że Twój Tata nadal czuje się dobrze i wszystko idzie w dobrym kierunku, pozdrawiam serdecznie :!:
  Temat: Rak nerki jasnokomórkowy ze wznową
aniutka34

Odpowiedzi: 41
Wyświetleń: 21151

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2013-02-22, 08:09   Temat: Rak nerki jasnokomórkowy ze wznową
Marta281, a jak Tata się czuje :?:
  Temat: Rak nerki jasnokomórkowy ze wznową
aniutka34

Odpowiedzi: 41
Wyświetleń: 21151

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2013-02-19, 20:44   Temat: Rak nerki jasnokomórkowy ze wznową
Marta281, jak Tata :?: Ja też o Was myślę i czekam na wieści,
pozdrawiam.
  Temat: Rak nerki jasnokomórkowy ze wznową
aniutka34

Odpowiedzi: 41
Wyświetleń: 21151

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2013-02-03, 20:19   Temat: Rak nerki jasnokomórkowy ze wznową
Marta281, oczywiście, że warto, zawsze warto...a nawet trzeba :!: Życzę powodzenia i daj znać, co udało się ustalić.
  Temat: Rak nerki jasnokomórkowy ze wznową
aniutka34

Odpowiedzi: 41
Wyświetleń: 21151

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2013-02-03, 12:10   Temat: Rak nerki jasnokomórkowy ze wznową
Marta281, nowe ognisko oznacza zawsze progresję, chyba, że ono było już wcześniej, a ponieważ było tak małe nie zauważono go. Być może decyzja o przerwaniu leczenia nexavarem była zbyt pochopna, być może, lecz teraz to trudne do stwierdzenia. W razie czego można się odwoływać, żeby włączono Tatę znów do programu i kontynuowano leczenie nexavarem.
Marta281, a od kiedy Tata jest bez leczenia :?: Jak się czuje...?
  Temat: Rak nerki jasnokomórkowy ze wznową
aniutka34

Odpowiedzi: 41
Wyświetleń: 21151

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2013-02-03, 09:29   Temat: Rak nerki jasnokomórkowy ze wznową
Marta281, bardzo Ci współczuję, bo Wasza sytuacja jest poważna. Leczenie RCC w naszym kraju niestety nie jest usłane różami, a wręcz jest bardzo, bardzo trudne. Obawiam się, że Tata "wyczerpał" już ścieżkę leczenia w Polsce. To prawda, że po interferonie, nexavarze i eworolimusie nie można powrócić już do sutentu, jak również do żadnego z "nowoczesnych" celowanych leków (nota bene w Polsce nie refundowanych).

[ Dodano: 2013-02-03, 09:33 ]
Marta281 napisał/a:

Prosze o jakieś podpowiedzi , jak mam napisać pisma do NFZ, co mam w takim pismie zawrzeć, co dalej robić , jestem bezradna jak dziecko
Zrozpaczona

Lekarze mogą wystosować wniosek do NFZ o udział Taty w programie leczenia niestandardowego, niestety w większości przypadków te podania są odrzucane przez NFZ
:-(

Co robić w tej sytuacji :?: To bardzo trudne pytanie...
pozostaje udział w badaniach klinicznych, leczenie Taty na własny koszt, albo leczenie za granicą...
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group