1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak nerki chromofobowy z przerzutami do płuc
aniutka34

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 5146

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-08-20, 22:13   Temat: Rak nerki chromofobowy z przerzutami do płuc
aneta72, to będzie brutalne, co napiszę, ale niestety taki los zgotowano obecnie chorym na raka nerki w naszym kraju. Mój Tata ma 57 lat i odkąd w 2009 roku wykryto u niego raka nerki, nasza "kochana" służba zdrowia nie podjęła żadnych działań, aby leczyć mojego Tatę! Od 10 miesięcy, tj. od momentu pojawienia się przerzutów bezskutecznie walczymy o przyznanie Tacie refundacji leków, do dziś- bezskutecznie. Od 7 miesięcy sami finansujemy leczenie Taty lekiem nexvar, co jest bardzo kosztowne i jest ogromnym obciążeniem dla naszego budżetu. Gwoli wyjaśnienia, nie poprzestaliśmy na jednym lekarzu czy jednym szpitalu, lecz konsultowaliśmy Tatę u kilku lekarzy i w kilku szpitalach w różnych miejsach włącznie ze sławetnym prof. Szczylikiem na czele. Do dziś, pomimo, że Tato ma wyniki jak najbardziej kwalifikujące go do leczenia chemią niestandardową, NFZ nie wyraził zgody na finansowanie leczenia mojego Taty...W naszym państwie niby-prawa łamane są podstawowe prawa człowieka do leczenia i istnieje legalna eutanazja. Bo jak nazwać inaczej odebranie człowiekowi możliwości leczenia lekiem, którego skuteczność jest potwierdzona wynikami i opiniami lekarskimi?!
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group