1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: wynik na IIID
andromeda

Odpowiedzi: 68
Wyświetleń: 32578

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-11-29, 19:12   Temat: wynik na IIID
dokłanie - to samo mówię!

Czy moglibyśmy bardzo, bardzo poprosić naszych Moderatorów, Administratorów, bądź samą DSS, o rekomendację lekarza, który już się zna na gruczolakoraku brodawki Vatera?

Bo z tego co wiem, Julka_blue, jest jak na razie i na moje oko przez lekarzy dezinformowana i straszona...
  Temat: wynik na IIID
andromeda

Odpowiedzi: 68
Wyświetleń: 32578

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-11-10, 20:03   Temat: wynik na IIID
Wiesz co, jak w Warszawie, to ja spytam w przyszły wtorek swojego rehabilitanta jak u niego będę kogo może polecić. To jeszcze możesz pogrymasić w jakiej dzielnicy:)
Jeśli chodzi o czucie w okolicach blizny - ja przez pierwsze miesiące prawie w ogóle nie czułam połowy głowy po stronie operacji, teraz to czucie jest bardzo dziwne i jakieś takie nie do końca. Tym bym się nie przejmowała - w końcu to brzuch a nie prawa ręka;))

Zacytowałaś wyniki i nikt Ci nie odpowiedział dotychczas, więc może spisz jeszcze całą listę konkretnych pytań - zauważyłam, że to dobrze działa i chyba takie są zasady na forum:)
  Temat: wynik na IIID
andromeda

Odpowiedzi: 68
Wyświetleń: 32578

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-11-10, 09:03   Temat: wynik na IIID
Ja mogę się wypowiedzieć tylko co do przykurczu mięśni - ustąpi, ale trzeba mu pomóc. Najlepiej iść na kilka wizyt, (bądź choćby jedną) do dobrego rehabilitanta, który pokaże Ci jak "mobilizować" miejsce operacji. Natomiast jeszcze nie teraz. Ja miałam operację w miejscu zdecydowanie mniej umięśnionym (głowa) i chyba jeszcze 3 tygodnie po rehabilitanci tylko bardzo delikatnie pracowali nad blizną.

Taka praca z blizną jest bardzo ważna, bo okazuje się, że zaburzona harmonia układu mięśni i ścięgien może po kilku latach odezwać się w jakimś totalnie odległym miejscu (w przypadku cięcia na brzuchu np. barki lub szyja) i powodować przykre dolegliwości bólowe.

Jeśli powiesz mi gdzie mieszkasz mogę poszukać Ci dobrego rehabilitanta w Twoim mieście - od kilku miesięcy wojuję z pooperacyjnymi dolegliwościami więc mam ten temat dość dobrze rozeznany (oczywiście nie w całej Polsce, ale po prostu wiem na jakie szkolenia i umiejętności zwrócić w tym przypadku uwagę)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group