1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Prosze o pomoc w interpretacji wyników ..
agni5

Odpowiedzi: 224
Wyświetleń: 80593

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-10-24, 11:59   Temat: Prosze o pomoc w interpretacji wyników ..
Patrycja a pod kontrolą jakich specjalistów jest tata? Skierowanie na TK może wystawić torakochirurg, pumonolog albo onkolog.
  Temat: Prosze o pomoc w interpretacji wyników ..
agni5

Odpowiedzi: 224
Wyświetleń: 80593

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-09-27, 21:03   Temat: Prosze o pomoc w interpretacji wyników ..
Katarzynka36 napisał/a:
Wszystko zależy od ośrodka, od onkologa - od jego podejścia, od rodziny czy naciska, od finansów...


Lekarze raczej nie lubią, gdy rodzina , czy pacjent naciska....
  Temat: Prosze o pomoc w interpretacji wyników ..
agni5

Odpowiedzi: 224
Wyświetleń: 80593

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-09-27, 15:01   Temat: Prosze o pomoc w interpretacji wyników ..
Patrycjo jak widać z forum w różnych ośrodkach inaczej procedury się mają choć pewnie wytyczne są takie same. Mój tata po operacji miał cop pół roku TK - kierowany przez onkologa, a oprócz tego systematyczne bronchoskopie- wyznaczane przez oddział torakochirurgiczny.

[ Dodano: 2011-09-27, 15:04 ]
U u nas kontrolne bronchoskopie po operacji mają wszyscy, nawet Ci którzy mieli zmiany niezłośliwe)
  Temat: Prosze o pomoc w interpretacji wyników ..
agni5

Odpowiedzi: 224
Wyświetleń: 80593

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-01-11, 11:15   Temat: Prosze o pomoc w interpretacji wyników ..
Patrycja, gdyby lekarz miał jakieś wątpliwości do USG brzucha to dałby skierowanie na TK jamy brzusznej. Mój tata jest rok i 9 miesięcy po operacji i tez pokasłuje.Lekarz mówi,że to już tak będzie.Pozdrawiam i dużo zdrowia Tacie życzę.
  Temat: Prosze o pomoc w interpretacji wyników ..
agni5

Odpowiedzi: 224
Wyświetleń: 80593

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-03-08, 15:48   Temat: Prosze o pomoc w interpretacji wyników ..
Patrycja mam nadzieję,że tata jest już w szpitalu i tam będzie robiony tomograf. Jak mój tata był operowany to poznałam pacjentkę,która byłą operowana choć zmiana była niezłośliwa.
Trzymam kciuki, by z tata Twoim było jak najlepiej.najważniejsze,że chcą operować.Pozdrawiam.
  Temat: Prosze o pomoc w interpretacji wyników ..
agni5

Odpowiedzi: 224
Wyświetleń: 80593

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-28, 21:34   Temat: Prosze o pomoc w interpretacji wyników ..
Patrycja bardzo mi przykro,że dołączasz do naszego grona i że Twój Tata zachorował. Myślę,że niestety jest ogromne prawdopodobieństwo,że to rak płuc,ale żeby to potwierdzić trzeba poczekać na wynik bronchoskopii. Operacja raczej będzie wykluczona bo zmiana przylega do aorty, a poza tym tata jest po zawale serca.
Na tym forum znajdziesz na pewno wsparcie i pomoc, wszyscy tu zmagamy się z chorobą naszych bliskich.Pozdrawiam Cię serdecznie.Agnieszka
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group