1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guz Askina w opłucnej co to za raczysko POMOCY !!!!
agni5

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 52822

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-08-04, 19:33   Temat: Guz Askina w opłucnej co to za raczysko POMOCY !!!!
padrone33,
przyjmij moje kondolencje...
(*) (*) (*)
  Temat: Guz Askina w opłucnej co to za raczysko POMOCY !!!!
agni5

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 52822

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-07-29, 11:54   Temat: Guz Askina w opłucnej co to za raczysko POMOCY !!!!
Wiek na pewno w przypadku Twojego taty nie był decydujący, lecz stadium choroby i ewentualnie choroby współistniejące. Mój tata był operowany w wieku 70 lat , właśnie w Szczecinie- Zdunowie.
Życzę Ci dużo siły i bardzo współczuję tego oczekiwania. Trzymaj się.
  Temat: Guz Askina w opłucnej co to za raczysko POMOCY !!!!
agni5

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 52822

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-07-27, 23:45   Temat: Guz Askina w opłucnej co to za raczysko POMOCY !!!!
W Szczecinie Zdunowie poza torakochirurgią, gdzie tata Twój miał zabieg jest oddział chemioterapii dla pacjentów płucnych. Czy nikt Was tam nie kierował ? Nie konsultowałęś wyników taty z tamtejszym ordynatorem? Słyszałam,że to świetny specjalista.
  Temat: Guz Askina w opłucnej co to za raczysko POMOCY !!!!
agni5

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 52822

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-06-28, 10:04   Temat: Guz Askina w opłucnej co to za raczysko POMOCY !!!!
Witaj padrone33 (moja krajanko) !
Twój tata pewnie był operowany w szpitalu w Szczecinie -Zdunowie.Z tego co orientuję szpital ten zajmuje się nie tylko rakiem płuc,ale także opłucnej. Są tam dobrzy lekarze.
Jeśli możesz to przytocz dokładny wynik histopatologiczny,a kompetentne osoby z tego forum udziela Ci wskazówek.Bardzo mi przykro,że dołączasz do naszego grona.Trzymaj się.Agnieszka

[ Dodano: 2010-06-28, 10:08 ]
Przepraszam,że zwracałam się do Ciebie w formie żeńskiej, dopiero zobaczyłąm, że jesteś mężczyzną....
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group