1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: płaskonabłonkowy
absenteeism

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 6763

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-04-01, 23:13   Temat: płaskonabłonkowy
A przyjmuje leki p/bólowe?
Ból jest stały czy np. przy jedzeniu/piciu?
  Temat: płaskonabłonkowy
absenteeism

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 6763

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-03-04, 23:06   Temat: płaskonabłonkowy
Evelyna napisał/a:
Zapewne pojawi się z mojej strony prośba o pomoc w kwestiach pomocy w radioterapii czy też na późniejszych etapach, ale w chwili obecnej wydaje mi się, że pomoc merytoryczna nie jest aż tak niezbędna. Jest już po diagnozie, leczenie paliatywne mam nadzieję, że zostanie wdrożone już wkrótce.

W takim razie umówmy się, że wątek "kciukowy" wydzielimy i zalinkujemy go w pierwszym poście w wątku merytorycznym (czyli tym właśnie) - tam też będziesz mogła uzyskać tak ważne wsparcie emocjonalne. A w razie pytań stricte związanych z leczeniem, zawsze będziesz mogła skorzystać z tego wątku.

[ Dodano: 2012-03-04, 23:10 ]
Evelyna napisał/a:
Podpowiedzcie mi proszę w kwestii koncentratora tlenu. Bo wydaje mi się, że czas już na poczynienie kroków w celu organizacji tego sprzętu. Wypożyczać za opłatą? Czy jest możliwość na NFZ? Z góry dziękuję.

Można wypożyczyć go w hospicjach, jednak zwykle czas oczekiwania jest dość długi. Sama kiedyś starałam się go wypożyczyć i wiem, że można to też zrobić prywatnie, praktycznie z dnia na dzień - nie pamiętam obecnie jaki był tego koszt, ale zdaje się coś ok. 200 zł.
  Temat: płaskonabłonkowy
absenteeism

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 6763

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-03-02, 21:42   Temat: płaskonabłonkowy
Skoro nie oczekujesz, jak rozumiem i jak sama piszesz, pomocy merytorycznej - czy w takim razie życzysz sobie by cały wątek przenieść do działu Tu trzymamy kciuki ? Bo ten dział jest działem ściśle merytorycznym, zaś typowe wsparcie emocjonalne, psychiczne Forumowicze udzielają sobie właśnie w zalinkowanym wątku.
Oczywiście jeśli jednak oczekujesz od nas merytorycznej pomocy, chętnie jej udzielimy, musimy jednak to wiedzieć by móc wydzielić Ci osobny wątek w Kciukach :)

I tak z ciekawości - jeśli wykonanie opisów TK trwało średnio 2 miesiące, czy w tym czasie nie zgłaszaliście się do szpitala z pytaniem, czemu to tak długo trwa?

I co to znaczy:
Evelyna napisał/a:
po nieprawdę odnośnie rzekomo przebytej bronchoskopii (lekarz później w rozmowie wyznał Tacie, że bał się przeprowadzić to badanie...)

Tzn. w wypisie jest opis bronchoskopii, której nie było? Takie rzeczy zgłasza się do dyrekcji szpitala, ewent. do Rzecznika Praw Pacjentów.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group