1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Mięsak, biopsja gruboigłowa, gdzie się leczyć? Brzozów?
abigail

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 25171

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2012-05-23, 23:03   Temat: Mięsak, biopsja gruboigłowa, gdzie się leczyć? Brzozów?
Dzwoniłeś do Warszawy? Moja babcia dostała termin ok 10 dni,ale nie do prof.Rutkowskiego,do niego pojechała prywatnie,resztę sam już prowadził.

Ile w Waszym CO jest operacji mięsaka rocznie? Bo w naszym bydgoskim podobno o dobrej opinii operują 5-8 rocznie,Warszawa 800 rocznie.I znajomy onkolog (pracujący w bydg.CO) powiedział,ze swoją bliską osobę zabrałby do Warszawy,bo trzeba operowac tam,gdzie się znają i leczą,a nie próbują wyleczyc.
Pewnie czytałeś jak operuje się miesaki,jaką masz gwarancję,ze zrobią to dobrze u Was? Jakie mają doświadczenie,czy to dla nich codziennośc czy tylko ciekawy przypadek.

Rokowania - pewnie czytałeś artykuły dołączone na górze działu - jeśli myślicie o wyleczeniu to ja stawiałabym na Warszawę.I chciałabym Was przekonac,bo sama doświadczyłam (pośrednio) tego wszystkiego o czym tu piszę.

Najpierw załatwiliśmy wizyty,potem przekonaliśmy (a właściwie postawiliśmy przed faktem) babcię,bo to jest walka o życie.W mniejszych ośrodkach na wszelkie badania czeka się długo,na tomograf,na rezonans,badania,konsultację.Babcia w Warszawie miała wszystko na już - nie można czekac,trzeba działac.Podczas gdy w Bydgoszczy mimo wykonnaych prywatnie! badań (bo inaczej wszystkie badania na pilne byłyby wykonane po terminie wyznaczonej już operaci) nadal trzeba było czekac na jakoąs konsultację,to w Warszawie działa zespół - wszyscy znają się na swojej pracy i każdy ma działkę,nie ma odsyłania od jednego do drugiego - to jest bardzo ważne.
Przepraszam,że trochę bez ładu,ale już padam na twarz,a chciałam jeszcze to napisac.

[ Dodano: 2012-05-23, 23:06 ]
miesiąc czekaliście na konsultację tak?
  Temat: Mięsak, biopsja gruboigłowa, gdzie się leczyć? Brzozów?
abigail

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 25171

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2012-05-23, 21:01   Temat: Mięsak, biopsja gruboigłowa, gdzie się leczyć? Brzozów?
Miesiąc każą czekac na biopsję? U mojej babci podczas zwykłej wizyty w CO w Warszawie lekarz wykonał bipsję gruboigłową,myślę,że to dobry kierunek.Terminy nie są długie. I Warszawa ma też tę przewagę (oprócz wielu innych) że t jak ma byc badanie to już i teraz a nie za jakiś czas - przynajmniej ja mam takie doświadczenie i porównaie z CO w Bydgoszczy.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group