1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: nocleg
Viola

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 6376

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2012-01-29, 23:56   Temat: Nie tylko hotel Pozyton
Wątek stary, ale może ktoś zajrzy z potrzeby, czy z ciekawości - jak ja.

Jeśli komuś nie przeszkadza, że będzie to trochę dalej, ale z całkiem znośnym dojazdem, to polecam rozejrzeć się za noclegiem prywatnym w pobliżu CO w Bydgoszczy.
Ja korzystałam z noclegu w Pencjonacie Oliwia - w tamtym roku 50 zł za dobę, za osobę.
To jest w domku jednorodzinnym na piętrze, właściciel - młody facet, pomógł mi wnieść walizkę na górę. Miałam czajnik elektryczny w pokoju, na dole była lodówka do dyspozycji gości. W lecie można dojść na piechotę do CO, ale jeśli z walizką albo w zimie, albo nad ranem, to polecam dojazd autobusem - chyba 69, ale trzeba uważać, bo wybrane (te z oznaczeniem "c") dojeżdżają pod sam ośrodek CO. Przy pozostałych kursach trzeba wysiąść z tyłu CO i dojść piechotą - 6 minut.
Zauważyłam, że w rejonie opisywanego pensjonatu jest sporo prywatnych kwater, ale nie wszyscy ogłaszają się w Internecie.

[ Dodano: 2012-01-29, 23:59 ]
urania napisał/a:
Zatrzymywałam się w nim wielokrotnie i zawsze mam ten sam problem - niemożność korzystania z telefonii komórkowej spowodowaną słabym sygnałem lub brakiem sygnału. Próbowałam kilku operatorów.

Na terenie CO w Bydgoszczy, w samych budynkach jest w ogóle problem z zasięgiem sieci.
Ja i mąż korzystamy z Plusa, mama korzystała z dawnej Ery i w budynkach zawsze był problem. Korzystałam też z Play na 3. i 4. piętrze i był słaby sygnał, ale był.
Jeśli jest słaby sygnał, to niektóre komórki mogą go w ogóle nie łapać, dlatego może być problem.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group