1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Tata i rak - proszę o pomoc
Ulax

Odpowiedzi: 58
Wyświetleń: 23545

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2019-01-15, 07:48   Temat: Tata i rak - proszę o pomoc
Bardzo mi przykro. Wyrazy współczucia.
  Temat: Tata i rak - proszę o pomoc
Ulax

Odpowiedzi: 58
Wyświetleń: 23545

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2018-10-29, 20:19   Temat: Tata i rak - proszę o pomoc
Będę paskudnie bezpośrednia. Nic absolutnie nic nie jest w stanie przygotować Cię na ten moment. Też wiedziałam dużo, za dużo... a jednak. Nie martw się, gdy już przyjdzie ten moment będziesz silna i dasz radę. Ja po ataku histerii działałam jak w letargu. Mamę zostawiłam z dobrymi ludźmi, a z bratem załatwialiśmy sprawy punkt po punkcie. Mocno Cię przytulam i trzymam kciuki aby "załatwianie tych spraw" było jak najbardziej odległe _itsme_
  Temat: Tata i rak - proszę o pomoc
Ulax

Odpowiedzi: 58
Wyświetleń: 23545

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2018-03-19, 22:10   Temat: Tata i rak - proszę o pomoc
Możecie spróbować. U nas to wszystko poszło bardzo szybko. Przed Bożym Narodzeniem radioterapia (po chemi). Po ok 2 m-cach tk brzucha (tacie było źle ale dał rady), tydzień później tk płuc (do domu po schodach że powiem tak brzydko wewlekli go). Nagle niedowład, przewrócił sie w łazience. Szpital, w międzyczasie wyniki, obydwa doskonałe, brzuch czysty, płca o wow. Radość trwała bardzo krótko. Trzeci wtorek z rzędu tk głowy, wezwanie lekarki pilne popołudniu i diagnoza. Potem... brak słów...
Przez to miejsce dużo wiem, mam świadomość (chyba największą z rodziny). To co dzieje się w środku jest straszne. Jestem u taty jak najczęściej, uśmiecham się, żartuję, ćwiczę nogę, kazuje się brać za siebie bo przecież nie będzie tak siedział na wózku wieki... a przecież wiem... może miesiąc, tydzień...
Trzymam kciuki aby z Twoim tatkiem było dobrze. Gdyby jednak... sterydy, może radio... pozwolą Mu "wrócić" abyś ie się jeszcze mogli sobą nacieszyć, pobyć. Ale póki co głowa do góry, pierś do przodu i dawaj :-)
  Temat: Tata i rak - proszę o pomoc
Ulax

Odpowiedzi: 58
Wyświetleń: 23545

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2018-03-19, 11:46   Temat: Tata i rak - proszę o pomoc
Spróbujcie jeszcze raz TK głowy. U mojego taty przez niedowład zrobiono tk i wyszły przerzuty do OUN. Pojawiły się też drgawki i ciało jakby omdlałe, jednak świadome.
(a guz w płucach pięknie zmniejszony z max wymiaru 10 do max 4 cm :-( )
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group