1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guz jądra
Termar

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 10762

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2011-02-27, 12:26   Temat: Guz jądra
Liviel napisał/a:
Tak 23 luty tego roku. Dokładnie 4 dni temu. Operacja za 4 dni. To czekanie mnie wykończy.


Pocieszę cię, przeżyjesz... i tak macie krótkie czekanie, ja czekałam na operację męża o wiele dłużej... i przeżyłam a czekaliśmy od stycznia ub. roku do 26 maja ub.r.. po operacji za m-c była radio a w 1 m-c po niej chemioterapia... a teraz czekam na wynik PET-a.. czyli co się dzieje dalej...czy będzie "wyrok, czy "ułaskawienie'...

Jednak człowiek jest silniejszy niż się wydaje... pada,jak podcięta kłoda pod wpływem szoku, bólu i troski,ale zawsze podnosi się i trwa dalej... i znów pada, by się podnieść
  Temat: Guz jądra
Termar

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 10762

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2011-02-27, 11:20   Temat: Guz jądra
Witam... to przykre, że następna osoba trafiła na to forum,lecz choroba nie śpi, nie wybiera ...
napisałaś :

Liviel napisał/a:

U mojego męża wykryto w środę tj. 23 marca guza jądra.

Mam nadzieję, że to ni8e jest diagnoza sprzed roku , tylko zwykła pomyłka spowodowana szokiem, bezradnością i bólem... i prawidłowa data to 23 luty 2011 rok
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group