1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak jajnika u mamy, a profilaktyka
Sylwcia

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 3385

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2019-06-22, 23:46   Temat: Rak jajnika u mamy, a profilaktyka
Oznaczenie mutacji 120 genów wykonują w Krakowie za 1500 zl i podobnież to jest najbardziej wiarygodne oznaczenie wg mojego Profesora Klinicysty. Na wyniki oczekuje się kilka tygodni. Moja mamusia , która już nie żyje rzekomo nie miała uszkodzonych genów ... a rak jajnika atakuje każdą kobietę w mojej rodzinie w różnym wielu od 36 lat do 55 lat. Ja po operacji , którą będę miała niebawem udaję się do Krakowa na oznaczenie. Dlatego też jeżeli stać Ciebie na wykonywanie badań np Test Roma koszt ok 130 zl lub sam marker ca125 to wykonuj raz na pół roku. Ja w ubiegłym roku w lipcu wyniki testu miałam idealne a w maju tego roku już niestety nie. Więc jeżeli słuchałabym lekarzy to wszystko miałabym zdiagnozowane za późno. Ty jesteś zdrowa i w ten sposób „traktowana” przez lekarzy a ja miałam złe wyniki i też mnie zbywali..sama zrobiłam prywatne badania, rezonans etc wiedza którą posiadam i i środowisko w którym pracuję pomogło ale niekażdy ma takie możliwości. Udaj się do Poradni Genetycznej i znajdź dobrego ginekologa a sama wykonuj kontrolne badania we własnym zakresie. I uważam , że wykonywanie badań raz w roku jest za rzadko. Moja kuzynka w czerwcu oznaczała markery i było ok a w grudniu już były przerzuty. Wiem nie jesteśmy w stanie monitorować tego co tydz niemniej jednak nie raz w roku..

Pozdrawiam serdecznie :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group