1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak jajnika - podejrzenie
Sylwcia

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 7150

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2019-06-12, 16:49   Temat: Rak jajnika - podejrzenie
Niestety operacja została przesunięta na 02.07 więc czekam z nadzieją, że nie rozwinie się nic gorszego.. brzuch bardzo wydęty czasem pobolewa, parcie na pęcherz a tak poza tym to jest ok. Wlewy wit c, vit d w kroplach, kwasy omega tym wspomagam się. Planowana operacja ma być rozległa ale rozpoczną od laparoskopii zbadają wycinki i w trakcie decyzja co usuwają etc. Tak więc pozostaje mi czekać :)
  Temat: Rak jajnika - podejrzenie
Sylwcia

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 7150

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2019-06-06, 18:41   Temat: Rak jajnika - podejrzenie
Martyś,

W pn z urlopu wraca jeszcze profesor i ostatecznie czekam na konsultację. On ma mnie operować..
  Temat: Rak jajnika - podejrzenie
Sylwcia

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 7150

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2019-06-06, 17:57   Temat: Rak jajnika - podejrzenie
Gaba,

Nie wycofuje się z decyzji operacji. Po prostu badania powtórzyłam sama dla siebie i parametry spadły w dół. Ok Krwi już nie pobieram i czekam na operację.

Dziękuję,
Pozdrawiam
Sylwia
  Temat: Rak jajnika - podejrzenie
Sylwcia

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 7150

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2019-06-06, 13:03   Temat: Rak jajnika - podejrzenie
Robiłam ja moja mama, kuzynka gen nieuszkodzony a wszystkie zachorowałyśmy. Ciocia moja również robiła i u niej coś wyszło ale z nią nie mam kontaktu. Ale nad tym tematem jeszcze raz muszę pochylić się.

[ Dodano: 2019-06-06, 13:59 ]
A czy BRCA musi być na czczo? Bo chcę oznaczyć 20 zmian

[ Dodano: 2019-06-06, 16:46 ]
Moi drodzy,

Załączam ponowne wyniki Test Roma zrobione dwa dni temu właśnie odebrałam wynik. Co sądzicie? Wszystkie parametry spadły...

  Temat: Rak jajnika - podejrzenie
Sylwcia

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 7150

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2019-06-05, 15:00   Temat: Rak jajnika - podejrzenie
Oczywiście odezwę się zaraz po operacji a hispat będzie w trakcie tak więc tempo działań expresowe :)

😘😘😘😘
  Temat: Rak jajnika - podejrzenie
Sylwcia

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 7150

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2019-06-05, 14:22   Temat: Rak jajnika - podejrzenie
Moi Drodzy,

Serdecznie dziękuję za odpowiedzi.Odbyło się już konsylium w przyszłym tygodniu operacja a następnie pewnie będę wprowadzona w program lekowy. Walczyłam wiele lat z rakiem mamusi tak więc jestem bardzo świadoma wszystkich aspektów. Wiem jak ważne jest nastawienie pacjenta.Jestem dobrej myśli, pozytywnie nastawiona jak zawsze 🙂 mam siłę i wsparcie rodziny, przyjaciół i dzieci aby stoczyć walkę ..
Jeszcze raz wszystkim dziękuję a walczącym życzę dużo sił i wytrwałości!

Pozdrawiam gorąco,
Sylwcia
  Temat: Rak jajnika - podejrzenie
Sylwcia

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 7150

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2019-06-05, 00:26   Temat: Rak jajnika - podejrzenie
Witam serdecznie,

Bardzo proszę o interpretację wyników - rezonans + test roma. Mam 35 lat. W rodzinie obciążenie rakiem jajnika: mama nie żyje, ciocia, kuzynka.. Za kilka dni mam konsultację. Zdaję sobie sprawę, że dopiero podczas operacji i hispat będą jednoznaczne wyniki nie mniej jednak proszę o interpretację.

Z góry dziękuję,
Sylwia





 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group