1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: rak odoskrzelowy płuca prawego!!!
Patrycja

Odpowiedzi: 73
Wyświetleń: 20050

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-03-09, 23:08   Temat: rak odoskrzelowy płuca prawego!!!
Mama była z tata jakgo wieźli na operację a ja dojechałam w trakcie.miało mnie tam wcale nie być ale wytrzymałabym w domu.Z tego co pamiętam to 2 doby były ciężkie w sensie,że tato mówił,że nie wytrzyma bólu a potem już ok.szybko wstał i dochodził do siebie.Trzymam kciuki!!!
  Temat: rak odoskrzelowy płuca prawego!!!
Patrycja

Odpowiedzi: 73
Wyświetleń: 20050

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-24, 15:30   Temat: rak odoskrzelowy płuca prawego!!!
W poniedziałek odebrał kolejny wynik TK, po pół roku od ostatniego i jest ok czyli bez zmian.Jutro ide z wynikiem do lekarza .Tata bardzo szybko doszedł do siebie.jest bardzo aktywny.Czasem narzeka na ból w okolicach cięcia ale nie jest to jakis straszny ból.Czekamy wiosny( prac na działce) bo teraz tata siedzi w domu i za dużo rozmyśla co xle na niego wpływa.

[ Dodano: 2011-02-24, 15:31 ]
w marcu 2010 miał zabieg
  Temat: rak odoskrzelowy płuca prawego!!!
Patrycja

Odpowiedzi: 73
Wyświetleń: 20050

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-24, 15:01   Temat: rak odoskrzelowy płuca prawego!!!
5cm na 3cm.Miał płat płuca lewego usuwany.

[ Dodano: 2011-02-24, 15:04 ]
a z tym oddychaniem to mysle,że to nie sam guz daje takie objawy a właśnie choroba obturacyjna płuc i papierosy razem wziete.
  Temat: rak odoskrzelowy płuca prawego!!!
Patrycja

Odpowiedzi: 73
Wyświetleń: 20050

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-24, 14:34   Temat: rak odoskrzelowy płuca prawego!!!
Będzie dobrze.Mój tata taki palacz,że w tydz. po operacji zapali!!!Sam sie potem przyznał.lekarz był bardzo zaskoczony tym info bo mówił,że w takim razie dobrze,że cos tam sie nie rozwarstwiło.U nas mija rok od operacji a tata nadl niestety popala:(
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group