1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guza płuca i zagrożenia operacyjne
Patrycja

Odpowiedzi: 66
Wyświetleń: 31183

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-04, 09:44   Temat: Guza płuca i zagrożenia operacyjne
Mój tata to kopia taty Katarzynki.Niby silny a tez płakał, bał się.On nie miał dużo czasu na rozmyslanie bo lekarz przedstawił mu wszelkie za i przeciw przed sama operacją.Nawet my nie wiedzielismy wszystkiego.Tata został za to dokładnie poinformowany.Ciężko było przez 3 dni po operacji, płakał,że nie wytrzyma.Potem poszło z górki.Ja płakałam ze szczęscia,że mu to cholerstwo wycieli.
  Temat: Guza płuca i zagrożenia operacyjne
Patrycja

Odpowiedzi: 66
Wyświetleń: 31183

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-03, 23:39   Temat: Guza płuca i zagrożenia operacyjne
Mój tata tez miał "bogaty"wywiad kardiologiczny.zawł(wiele lat temu), choroba wieńcowa, miazdzyca, nadcisnienie/Lekarze zdecydowali,ze moze byc operowany.Po operacji dowiedziałam się,że zapoznali go dokładnie z ewentualnymi powikłaniami, nawet zgonem i on sie zgodził bo zrozuiał,że to wielaka szansa.Operacja sieudła, zero powikłań, bardzo szybko doszedł do siebie.Skonsultujcie sie jeszcze.Wiem jedno.Operacja raka płuc to los na loterii, szanasa o jaka warto walczyć.Trzymam kciuki!!!

[ Dodano: 2010-12-03, 23:40 ]
Przepraszam za błędy:)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group