1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak tarczycy rdzeniasty
Pablo

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 6190

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-02-21, 16:24   Temat: Rak tarczycy rdzeniasty
Witam cieplutko.
Myślę, że rozmowa z lekarzem najwięcej Ci pomoże, w końcu to najbardziej kompetentna osoba do udzielania rad i zaleceń.
Co do mojej osoby to nie biorę udziału w żadnym programie badawczym. Moje leczenie polegało dotychczas na dwóch zabiegach operacyjnych i badanich TK, USG, BAC i próbach wapniowych. Z tego co wiem to w Polsce RRT jeszcze leczy się radioterapią i stosunkowo nieliczne przypadki Zactimą. O innych sposobach leczenia RRT nie słyszałem (co nie znaczy, iż takowe nie istnieją).
Pozdrawiam.
  Temat: Rak tarczycy rdzeniasty
Pablo

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 6190

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-02-20, 21:46   Temat: Rak tarczycy rdzeniasty
Witaj.
Dla jasności sytuacji. Ja mam raka rdzeniastego tarczycy, ale nie leczę się Zactimą.
Z tego co się orientuję to bardzo niewiele osób w Polsce zażywa ten lek.
Tak więc w sprawie dawek itp. pomimo najszczerszych chęci nie będę Ci w stanie nic odpowiedzieć.
Pozdrawiam.
  Temat: Rak tarczycy rdzeniasty
Pablo

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 6190

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-02-20, 17:47   Temat: Rak tarczycy rdzeniasty
Witaj. Pytałem bo o takim poziomie kalcytoniny (tak wysokim) jeszcze u nikogo nie słyszałem ani nie czytałem.
Rak rdzeniasty jest dość rzadki i ogólnie trudno znaleźć kontakt z osobami na niego chorującymi. Szukałem w wielu miejscach w internecie i w zasadzie jedyne miejsca (poza tym tutaj foru), na których ktoś podjął dyskusję na temat RRT to mój blog i forum gazety, o którym pisałem powyżej (link do niego: http://forum.gazeta.pl/fo...63351347&wv.x=2 ).
Pozdrawiam serdecznie.

[ Dodano: 2012-02-20, 17:50 ]
Jeżeli Tobie udało się znaleźć gdzieś kontakt z innymi chorymi na RRT to proszę daj znać.
  Temat: Rak tarczycy rdzeniasty
Pablo

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 6190

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-02-19, 17:38   Temat: Rak tarczycy rdzeniasty
Witaj Monikatech.
Widziałem, że byłaś na moim blogu, jest tam link do forum gazety, a konkretnie do tematu o Zactimie. Wiem, że piszący tam Krasowy uczestniczy w programie (a napewno uczestniczył) być może on Ci będzie w stanie coś powiedzieć.
Życzę zdrowia i cierpliwości.
P.S.
Czy dobrze przeczytałem, że miałaś Kalcytoninę na poziomie 180 000 :?:

[ Dodano: 2012-02-19, 17:39 ]
W jakich jednostkach podajesz wyniki Kalcytoniny?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group