1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: powiększone węzły chłonne szyi
Linda

Odpowiedzi: 67
Wyświetleń: 68752

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2012-07-18, 13:39   Temat: powiększone węzły chłonne szyi
Marcinie, przejrzałam cały Twój wątek. Podobnie jak Ty borykam się z problemem powiększonych węzłów chłonnych. I wiesz co, dużo bym dała żeby tak jak Ty znać przyczynę ich powiększenia. Zdiagnozowano u Ciebie AZS, niedobór odpowiedzi humoralnej, zapalenie zatok, infekcję gronkowcem. Dziwne byłoby gdyby w tej sytuacji Twoje węzły chłonne nie powiększały się. To dopiero byłaby patologia...

Odwiedziłeś wielu (skrupulatnych) specjalistów, wykonałeś wiele badań, byłeś hospitalizowany, uzyskałeś opinie na tym forum i nic jak dotąd nie wskazuje nawet na podejrzenie nowotworu.

Zastanawiające jest zatem dlaczego wciąz szukasz pomocy na tym forum...
Pewnie dlatego, ze:
marcin1804 napisał/a:

Byłem już spokojny i odpuściłem temat węzłów ale po tym jak się więcej powiększyły stres powrócił.

Zauważ jednak, ze ideą tego forum nie jest niwelowanie stresu nieadekwatnego do sytuacji. Niezależnie od tego czy jego przyczyną jest kancerofobia, hipochondria czy tez nerwica lękowa, my tutaj nie pomożemy Ci na to. Jedną z cech osobowościowych predysponujących do takich zaburzeń jest egocentryzm. Zobacz, co robisz: wrzucasz tutaj wszystkie wyniki swoich badań, szczegółowe opisy dolegliwości i opinii lekarskich - długie posty, które Twoim zdaniem moderatorzy mają czytać i zastanawiać się nad nimi oraz odpisywać Ci. Zatrzymaj się na chwilę i dostrzeż gdzie w tej chwili jesteś, wejdź do działu "opieka paliatywna" i zobacz przez co ludzie przechodzą. Czym wobec tego jest Twoje zapalenie zatok?

Wiesz co ja bym Tobie doradziła - zyj pełnią życia póki jeszcze jesteś młody i stosunkowo zdrowy. A część uwagi i energii, którą poświęcasz swojej osobie daj ludziom, którzy bardzo tego potrzebują - to bardzo pomaga na wiele dolegliwości...
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group