1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 16
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guz Askina w opłucnej co to za raczysko POMOCY !!!!
Katarzynka36

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 52825

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-08-11, 19:20   Temat: Guz Askina w opłucnej co to za raczysko POMOCY !!!!
Padrone33
Cieszę się bardzo, że się odezwałeś:)

Ogromne wzruszenie łapie za serce jak się czyta Twoją opowieśc o pożegnaniu z Tata i Twoich odczuciach :-( Piękne slowa, piękne pożegnanie z Tatkiem...
W tym całym ogromie smutku, żałoby i rozpaczy najważniejsze jest to, że Twój Tata odchodził w Waszych ramionach... byliście przy NIm, mieliśmy możliwość pożegnania się, powiedzienia jak wiele dla Was znaczył i jak bardzo Go kochaliście...
Wiesz Padrone, że nie wszytscy mieli/mają takie szczęście i Ich Bliscy odchodzą bez Ich Bliskości...

Widać, jak bardzo się kochaliście, szanowaliście i wspieraliście...
Bardzo mi przykro, że Twój Tata tak szybko odszedł, naprawdę strasznie szybko, dobrze jednak, że nie cierpiał i nie męczył się wiele miesięcy, bo udręka byłaby wieksza a Wasza bezsilność ciężka do ogarnięcia...

Trzymaj się Padrone cieplutko i wpadaj:)
Dziękuję za odwiedziny mojego wątku:)
:papap:
  Temat: Guz Askina w opłucnej co to za raczysko POMOCY !!!!
Katarzynka36

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 52825

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-08-09, 11:36   Temat: Guz Askina w opłucnej co to za raczysko POMOCY !!!!
Padrone

:/pociesza:/ :/pociesza:/
  Temat: Guz Askina w opłucnej co to za raczysko POMOCY !!!!
Katarzynka36

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 52825

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-08-06, 20:38   Temat: Guz Askina w opłucnej co to za raczysko POMOCY !!!!
Trzymaj sie Padrone...
  Temat: Guz Askina w opłucnej co to za raczysko POMOCY !!!!
Katarzynka36

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 52825

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-08-04, 16:19   Temat: Guz Askina w opłucnej co to za raczysko POMOCY !!!!
Padrone33

Boże, jak mi przykro:(:(:(

Tak trudno uwierzyć, że to już.... tak szybko, strasznie szybko....
Dobrze, że byliście przy Nim, dobrze, że umieściliście Go w hospicjum...

Nie cierpi już...
Wyrazy najgłębszego współczucia Padrone33 dla Ciebie i Twojej Rodziny.

:-[
  Temat: Guz Askina w opłucnej co to za raczysko POMOCY !!!!
Katarzynka36

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 52825

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-08-04, 12:39   Temat: Guz Askina w opłucnej co to za raczysko POMOCY !!!!
Witaj Padrone!
Cieszę się, że Twoim Tatą się dobrze zaopiekowali w hospicjum...
Najważniejsze, by nie cierpiał, by się nie meczył, by nie miał duszności...
Zostało Wam z pewnością niewiele czasu, może gdyby udało się płyn ściągnąć byłoby Wam dane jeszcze więcej czasu? Zapytaj Padrone czy jest jeszcze jakaś taka opcja ulżenia Tacie...

Ściskam mocno, trzymaj się
  Temat: Guz Askina w opłucnej co to za raczysko POMOCY !!!!
Katarzynka36

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 52825

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-08-04, 00:02   Temat: Guz Askina w opłucnej co to za raczysko POMOCY !!!!
DSS
Brzmi to porażająco i przerażająco co napisałaś, ale wiem, że masz racje jak zawsze...

Padrone33
DSS się nie myli. Spróbuj jeszcze z ta punkcją! Nie wiem, wymyśl coś - nastrasz powiadomieniem mediów, rzecznikiem praw pacjenta... nie pozwól by Tata cierpiał. Spróbuj jutro jeszcze raz...
  Temat: Guz Askina w opłucnej co to za raczysko POMOCY !!!!
Katarzynka36

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 52825

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-08-03, 23:20   Temat: Guz Askina w opłucnej co to za raczysko POMOCY !!!!
Padrone33

Przykro mi ogromnie, postep choroby jest piorunujący:(:(:(
Aż trudno uwierzyć w to wszystko... szok po prostu |wht?!|

Trudno sie z tym pogodzić, że Twój Tata odchodzi, ale na chwilę obecną najważniejsze jest by nie cierpiał, nie meczył się... Boże, jaka szkoda, że nie zrobili tego odbarczenia...
Tata by sie nie męczył, lepiej by mu się oddychało...

Ciężkie chwile niestety Padrone jeszcze przed Wami :-(
Bądź - w miarę mozliwości - jak najwięcej przy Tacie...
I - choc zabrzmi to banalnie - tak zwyczajnie po ludzku trzymaj się cieplutko...
  Temat: Guz Askina w opłucnej co to za raczysko POMOCY !!!!
Katarzynka36

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 52825

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-08-03, 12:38   Temat: Guz Askina w opłucnej co to za raczysko POMOCY !!!!
Padrone33

Trzymam kciuki, by się udało poprawić stan Taty.
By ściągnięto mu ten płyn.
Walczcie...

Pozdrawiam cieplutko
  Temat: Guz Askina w opłucnej co to za raczysko POMOCY !!!!
Katarzynka36

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 52825

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-08-02, 13:39   Temat: Guz Askina w opłucnej co to za raczysko POMOCY !!!!
Padrone33

Walcz o Tatę, walcz, by nie cierpiał i się nie meczył. Walcz z lekarzami - jesli trzeba - by Tata mógł z Wami spędzić godnie jeszcze wiele dni.

mocno trzyam kciuki by sie udało...
  Temat: Guz Askina w opłucnej co to za raczysko POMOCY !!!!
Katarzynka36

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 52825

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-08-01, 23:32   Temat: Guz Askina w opłucnej co to za raczysko POMOCY !!!!
Padrone33
Bardzo mi przykro, że to wygląda tak niedobrze:( Dużo, zbyt dużo chorób jak na jedną osobę:(:(:(

Jedź Padrone do Taty i do szpitala - tak jak radzi DSS - jedź bardzo szybko, bo wygląda na to, że tata cierpi i trzeba mu natychmiast pomóc.

Nie wolno za długo czekac, bo Tata się udusi przez ten płyn, który sę zbiera:(
trzymaj się i walcz o Tatę
pa
  Temat: Guz Askina w opłucnej co to za raczysko POMOCY !!!!
Katarzynka36

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 52825

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-08-01, 11:05   Temat: Guz Askina w opłucnej co to za raczysko POMOCY !!!!
Padrone33
Przykro mi, że Tata w nie za dobrej kondycji:( SZkoda, że mimo megalii tak mało je:(:(:( Człowiek by nieba przychylił, wymyślał jakieś potrawy "na apetyt", a chory niestety apetytu nie ma:( i slabnie jeszcze bardziej...
A na te obrzeki nóg Tata dostaje zastrzyki p-zakrzepowe, mam nadzieję. Jakby więcej pił, to też krew byłaby mniej gęsta, no i jakby więcej się ruszał...Tylko jak się ruszac, jak choroba nie ozwala?! ech...

Dzwon jutro i napisz co się dowiedziałeś!
Trzymam kciuki, by w końcu był wynik, bo czas ucieka!!!
pa
  Temat: Guz Askina w opłucnej co to za raczysko POMOCY !!!!
Katarzynka36

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 52825

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-08-01, 00:22   Temat: Guz Askina w opłucnej co to za raczysko POMOCY !!!!
Witaj Padrone33
Mam nadzieję, że polecając Ci sok z pokrzywy, sok z buraków i ecomer na polepszenie wyników morfologii Taty, nie odbiegłam daleko od konwencjonalnych metod...
Bo mam wrażenie, że Tobie się oberwało" a wszak właśnie na tym forum w wielu wątkach, szukając pomocy na polepszenie wyników po chemii, polecano te sposoby. Oczywiście wiadomo, że to sa tzw domowe sposoby, ale napewno nie szarlatańskie ;) Mogę być za słabe przy dużych niedokrwistościach, ale napewno nie zaszkodzą. Ale dosyć o tym, nie zaśmiecam Ci watku.

Padrone
Przykro mi, że nadal tkwicie w miejscu, a czas biegnie:(
Jak Tata się obecnie czuje? Mocno slaby?

pozdrawiam serdecznie :-D
  Temat: Guz Askina w opłucnej co to za raczysko POMOCY !!!!
Katarzynka36

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 52825

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-07-28, 13:48   Temat: Guz Askina w opłucnej co to za raczysko POMOCY !!!!
Padrone33
To od kiedy Ty juz czekasz na te wyniki? bo sie pogubiłam:( Ile to już trwa? tydzień, dwa tygodnie, miesiąc czy nie daj Boże jeszcze dłużej?! To doprawdy jest kpina :shock:

Co do soku z buraków, to tak jak pisałam - moj Tata niechetnie go pije, bo mowi, że go potem mdli:( tak między nami jak jak wypiłam też mnie "męczył" na żołądku:( więc już nie zmuszam Taty do picia soku, ale za to ordynuję tabletki Herbapolu chyba - 4 dziennie - kapsułki z buraka, do kupienia w aptece. Tylko się nie wystraszcie, że siusiu i kupka będę czerwone... to nie krew, tylko burak:)
trzymaj się
  Temat: Guz Askina w opłucnej co to za raczysko POMOCY !!!!
Katarzynka36

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 52825

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-07-27, 23:37   Temat: Guz Askina w opłucnej co to za raczysko POMOCY !!!!
Padrone!

Ja Ci podałam nazwy takicj bardziej naturalnych wzmacniaczy, ktore podczas chemii dr pozwalają "konsumować", bo na silniejsze leki czy witaminy, czy żelazo o duzym stęzeniu trzeba mieć jednak zgodę...

Sok z buraków - świeży - najlepiej wypijane dwie szklanki, dodać można do niego sok z marchwi czy jabłek, bo tak może być zbyt "ciężki" do wypicia. Jesli tata nie chce to zastepczo na przyrost krwi - wyciąg z buraków do kupienia w każdej aptece - ok. 15 zł. (tabletki)

Ecomer lub Biomarine - to jest tran ale w watroby rekinów - do kupienia w aptece - naturalny specyfik zalecany w chorobach nowotworowych dla wzmocnienia no i odczas chemii (poprawia wyniki krwi)

Sok ze świeżej pokrzywy - też szukałam naturalnego - w aptekach sa tylko wyciągi z pokrzywy z alkoholem, ale jak wpiszesz w google sok z pokrzywy to znajdziesz kilku producentów takiego soku bez alkoholu. Nabyłam - 0,5 l kosztuje 39 zł. to sok z pokrzywy z miodem i żurawiną - Tacie mojemu smakuje:) to kolejny naturalny specyfik, który poprawia w znacznym stopniu krew (odnosi poziom żelaza, bo pokrzywa ma dużo, oczyszcza nerki, watrobę z toksyn itp), też wiele forumowiczów stosowało u swoich Bliskich

Są jeszcze w aptece nutridrinki - ok. 7 zł. za sztukę - to taka bomba witaminowa, dla rekonwalescentów, dla osób po chorobie lub w trakcie chemii - wychudzonych, którzy maja problemy z jedzeniem, czy przełykaniem. To taki napój wysokokaloryczny i energetyzujący dla przewlekle chorych - 4 dziennie zastepuje wszytskie posiłki.
To tyle. Mój Tata jest o 2 chemiach, wyniki ok:) Mimo, że krzywi się na sok z buraków - więc wcina tabletki z buraków:)

TYle ode mnie:)
To sa naturalne metody, ale okazuje się, że bardzo skuteczne, napewno nie zaszkodza a moge przceież pomóc:)
pozdrawiam:)

[ Dodano: 2010-07-27, 23:40 ]
Sorry za błędy, ale szybko pisałam ;)
  Temat: Guz Askina w opłucnej co to za raczysko POMOCY !!!!
Katarzynka36

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 52825

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-07-27, 22:42   Temat: Guz Askina w opłucnej co to za raczysko POMOCY !!!!
Padrone33
Nie dziwię się, że masz nerwowy ton, jak długo można czekac:(:(:(
Masz rację, a czas ucieka...
A macie w ogóle jakieś wyniki morfologii, czy dr mówia, że sa tak fatalne? I jak rozumiem, czekacie teraz na opinię Warszawy odnośnie chemii a oni nie przesyłają?:(
Inna sprawa, że sezon niestety urlopowy, więc lekarze sobie wybyli i wszyscy pracuja na "pół obrotach". A nie możesz złożyć jakieś wizyty ordynatorowi Okologiii w Gorzowie?
Zauważyłam, że czasami tupet opłaca się, chociaż osobiście ciężko mi to wychodzi... ale my tak atakujemy Taty lekarza, że jesteśmy niemal wszędzie... czasami jak nas widzi, to widać, że ma nas dosyć, czasami już z daleka się uśmiecha, że idzie znowu Taty BOR (atakujemy rodzinnie, trudniej się zatem nas pozbyć).
Podsuwasz Ojcu jakieś wzmacniacze? Bo jednak jakość jedzenia teraz bardzo się liczy...Ecomer, BioMarine, na krew sok z buraków i pokrzywy w dużych ilościach? Na krew jak znalazł, poprawiają wyniki przed chemią:) Nie masz żadnych wynikow krwi, które mogłbys wkleić tutaj?
pozdrawiam:)
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group