1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: KasiaO - komentarze
KasiaO

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 7939

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-01-10, 00:00   Temat: KasiaO - komentarze
przyglądam się mamie. czekanie się przeciąga. doprowadza do tego,że czasami łapie sama siebie na myśleniu - nic się nie zmieniło, nie zmieni - zaraz dociera do mnie, że czekamy na wynik,dalsze działanie. potem mam pretensje do mamy, że tak jej to czekanie pasuje. że nie wie co dalej. a przecież sama popadam w tą pułapkę.
czytam forum, płaczę. przeraża mnie to wszystko. jak to będzie? i ten czas? na ile ma wpływ. sami mówili,że czas najważniejszy :cry:
  Temat: KasiaO - komentarze
KasiaO

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 7939

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-12-02, 22:58   Temat: KasiaO - komentarze
witajcie

bardzo dziękuję za modlitwę, słowa, kciuki.
operacja trwała blisko 4 godziny. od momentu wyjścia dr Sawickiego aż do przywiezienia mamy na salę intensywnej opieki minęła godzina. dr powiedział, że usunął płat, nie całe płuco. nie było niespodzianek. tyle wiemy. mama dużo spała. po południu był u niej tato i siostra. wspomniała, że dr mówił jej co robił ale nie potrafiła powtórzyć. śpiąca i zmęczona.
cieszymy się, że to wycięta tylko część płuca. ale czy sam naciek został usunięty? nic nie wiemy jeszcze

[ Dodano: 2011-12-02, 22:59 ]
operacja była dopiero dziś od 8.25
  Temat: KasiaO - komentarze
KasiaO

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 7939

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-11-28, 18:35   Temat: KasiaO - komentarze
kasia123m,

witaj

dziękuję Ci. mamy podobnie.taka reakcja buntu i nasze wszelkie próby przekonania,że trzeba, warto itd.
  Temat: KasiaO - komentarze
KasiaO

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 7939

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-11-26, 16:51   Temat: KasiaO - komentarze
marysiax,

jesteśmy z woj. świętokrzyskiego. ale Lublin jest nam bliski. mama oswaja się ze świadomością, że w poniedziałek idzie do szpitala.
ja widzę to jako ogromna szansę pomimo zagrożenia, poziomu skomplikowania operacji.boję się tych badań przed, bo mama ostatnie diagnostyczne badania miała 2 miesiące temu.

dziękuję Ci
  Temat: KasiaO - komentarze
KasiaO

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 7939

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-11-14, 22:42   Temat: KasiaO - komentarze
moja mama w coraz słabszej formie psychicznej. a my razem z nią. jedynie fakt,że idzie do pracy pozwala jej zachować jakąkolwiek normę.
ja nie wiem jak to będzie dalej. :uuu:

[ Dodano: 2011-11-14, 22:45 ]
jedynie synek i fakt,że spodziewam się drugiego Maleństwa sprawia,że myśli odrywają się od choroby mamy.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group