1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 120
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: KasiaC - komentarze (vf7)
KasiaC

Odpowiedzi: 359
Wyświetleń: 48838

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-04-04, 10:30   Temat: KasiaC - komentarze (vf7)
jo_a, Nie dziękuję Ci niedobra kobieto :-D za udostępnienie linka. ::thnx:: ( ależ teraz pewnie Cię wkurzyłam tym kwiatkiem :lol: ) A tak serio, to nie miałam odwagi, żeby prosić o lajkowanie mojej stronki, która jest "pracą domową, zaliczeniową" z marketingu. A teraz dzięki tej stronce mam troszkę więcej do roboty, ale lubię to.
magdal, dziękuję :)
  Temat: KasiaC - komentarze (vf7)
KasiaC

Odpowiedzi: 359
Wyświetleń: 48838

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-11-07, 09:04   Temat: KasiaC - komentarze (vf7)
Zoja 62 napisał/a:
niech będzie dobrze i tylko dobrze.

Zoja 62, Tak bardzo tego chcę. ::thnx::
Dziś czuję się już dobrze-fizycznie ( wczoraj po tych wszystkich ukuciach i skrobaniach :roll: czułam się ociupinkę nie tak, JustynkaS wie o czym mówię ;) ), psychicznie..to temat morze, studnia bez dna.
Dziękuję Wam, że jesteście, wszystkim razem i każdemu z osobna.
KTOŚ mi jakiś czas napisał, że to forum pozwala poznać nam ludzi z ogromnym sercem- masz rację KTOSIU. Dziękuję :heart:

A teraz zbieram się w garść i zaraz wyruszam dokończyć formalności z moimi studiami, odwiedzić moją bliską kumpelę i wyżalić się troszkę na jej ramieniu.
  Temat: KasiaC - komentarze (vf7)
KasiaC

Odpowiedzi: 359
Wyświetleń: 48838

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-11-06, 22:19   Temat: KasiaC - komentarze (vf7)
cleo33, dziękuję :)
Napisałam w merytorycznym. Wygląda na to, że chyba będzie ok. Teraz oczywiście czas zadzwonią nie zadzwonią, chodzi o wyniki markerów i cytologii.

[ Dodano: 2013-11-06, 22:21 ]
Jo-a, Justyna , :cmok:
  Temat: KasiaC - komentarze (vf7)
KasiaC

Odpowiedzi: 359
Wyświetleń: 48838

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-11-04, 10:56   Temat: KasiaC - komentarze (vf7)
kasicazlosnica napisał/a:
A Ty we Warszawie teraz jakoś będziesz?

W tą środę o 9 mam być na Ursynowie.
kasicazlosnica napisał/a:
jak już wrócę z moich wyjazdów biorę się za organizację imprezy dla Ciebie!
kasicazlosnica napisał/a:
biorę się za organizację imprezy dla Ciebie!

:cmok: ::thnx::
Może impreza dla Fajnych Kasiek ;) i nie tylko.
  Temat: KasiaC - komentarze (vf7)
KasiaC

Odpowiedzi: 359
Wyświetleń: 48838

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-11-04, 09:34   Temat: KasiaC - komentarze (vf7)
agamaz napisał/a:
( tego dnia też mam badanie ) razem będzie nam raźniej

agamaz, w takim razie będziemy wspierać się myślami. Dobrze wiedzieć, że nie będę sama, że obok będzie Ktoś kto myśli, nie ważne że daleko.
kasicazlosnica napisał/a:
bo niebawem impreza :mrgreen:

kasicazlosnico, mam taka ogromną ochotę odreagować to wszystko co dzieje się ostatnimi czasy dookoła mnie. Czuję się jak w kinie, patrze ale nic nie rozumiem, nic nie mogę zrobić. A najgorsze, że to ja gram główną rolę i ktoś chyba ma zajebiście wredne poczucie humoru.
  Temat: KasiaC - komentarze (vf7)
KasiaC

Odpowiedzi: 359
Wyświetleń: 48838

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-11-01, 13:19   Temat: KasiaC - komentarze (vf7)
Dziękuję za odwiedzinki i miłe słowa.
Cytat:
I też się zastanawiam, nie tylko nad tym, ile jeszcze razy padnę. Bardziej mnie interesuje, ile razy znajdę w sobie siłę, by powstać.
małgośka, życzę Nam wszystkim jak najmniej tych upadków, a jeżeli jednak do nich dojdzie,siły na powstanie.
małgosia_43 napisał/a:
"spinam poślady, pierś do przodu i banan na ustach".
małgosia_43,spinam sie jak mogę ;) , z piersią do przodu może być problem bo w tym temacie, kto mnie zna to wie że oszczędnie zbudowana jestem :-D , a banan-jest, czasami tylko zmienia kierunek w dół :-(
Zoja 62 napisał/a:
zdupieszałość

Zosieńko, podobywuje mnie się to określenie. Postaram się je zapamiętać i używać z moim ulubionym- wszędobylski tumiwisizm ;)
magdal, dziękuję.
  Temat: KasiaC - komentarze (vf7)
KasiaC

Odpowiedzi: 359
Wyświetleń: 48838

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-10-31, 13:37   Temat: KasiaC - komentarze (vf7)
JustynaS1975, Lidia Bieńkowska, i wszystkim tu zaglądającym, tak o Was mówię.. ;) wielkie ::thnx::
  Temat: KasiaC - komentarze (vf7)
KasiaC

Odpowiedzi: 359
Wyświetleń: 48838

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-10-31, 07:53   Temat: KasiaC - komentarze (vf7)
JustynaS1975, dziękuję :)
JustynaS1975 napisał/a:
i ... bez wygłupów mi tu prawa pierś :nunu: ;)
Masz rację Justyś, bez wygłupów, bo ja 9 listopada rozpoczynam kolejny etap w swoim życiu- studia ;) A Ty dobrze wiesz, że zbierałam się do tego od roku.

Wiem, że życie potrafi robić psikusy w najmniej odpowiednim momencie :-( -wychłostało mnie ostatnio sromotnie po du..e :rrr: i nie był to pierwszy raz, a ja z uporem maniaka, jak ślimak wyłażę ze swojej skorupki z nadzieją, że to był ostatni raz...że nic i nikt mnie więcej nie nadepnie.
  Temat: KasiaC - komentarze (vf7)
KasiaC

Odpowiedzi: 359
Wyświetleń: 48838

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-07-19, 15:55   Temat: KasiaC - komentarze (vf7)
Kochani,
wklejam maila od mojej rodzinki.


> Witajcie,
> chciałabym podziękować wszystkim tym, którzy oddawali głosy na mojego syna Oliwera w konkursie asysty dzieci na mecz Lechia-Barcelona. Dzięki Waszemu zaangażowaniu Oliwer dostał się do grupy 24 dzieci i będzie brał udział w tej zabawie.
>
> W imieniu Oliwera: WIELKIE DZIĘKI!!!!!!!!!
>
> pozdrawiam
> Gosia, Tomek i Oliwer
  Temat: KasiaC - komentarze (vf7)
KasiaC

Odpowiedzi: 359
Wyświetleń: 48838

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-07-18, 08:42   Temat: KasiaC - komentarze (vf7)
małgośka, ::thnx::

[ Dodano: 2013-07-18, 21:37 ]
Dziękuję w swoim i Oliwera imieniu, wszystkim tym, którzy poświęcili chwilę swego czasu i zagłosowali na niego. Dziękujemy ::thnx::
  Temat: KasiaC - komentarze (vf7)
KasiaC

Odpowiedzi: 359
Wyświetleń: 48838

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-07-18, 08:29   Temat: KasiaC - komentarze (vf7)
jo_a napisał/a:
Kasiu, a może Ty zaczynasz budowę i jeszcze o tym nie wiesz? ;)

jo_a, może i masz rację, a ja durnota nie wiem o co chodzi ;)
Aż się boję, co ewentualnie mogę usłyszeć po kolejnym badaniu.
http://youtu.be/iov99B98bcI
  Temat: KasiaC - komentarze (vf7)
KasiaC

Odpowiedzi: 359
Wyświetleń: 48838

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-07-16, 15:59   Temat: KasiaC - komentarze (vf7)
Zoja 62, kmis757 i wszystkim głosującym-dziękuję.
kmis757 napisał/a:
Przez Facebooka punktu liczą sie razy dwa :) 'Rodacy do pracy' :-D

Tak, to prawda.
Jedna osoba jest w stanie oddać 20 głosów dziennie- bez logowania na FB i na stronie Dziennika Bałtyckiego-5głosów. Po zalogowaniu na FB-10 głosów, a po zalogowaniu się na stronie Dziennika - kolejne 5.
  Temat: KasiaC - komentarze (vf7)
KasiaC

Odpowiedzi: 359
Wyświetleń: 48838

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-07-16, 10:00   Temat: KasiaC - komentarze (vf7)
Kochani, przypominam o głosowaniu na Oliwera- http://www.dziennikbaltyc...tycki.pl#glosuj
Zostało niewiele czasu i szanse smyka topnieją :-(
Nie musi być pierwszy, wystarczy że znajdzie się w pierwszej ósemce.
  Temat: KasiaC - komentarze (vf7)
KasiaC

Odpowiedzi: 359
Wyświetleń: 48838

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-07-14, 10:35   Temat: KasiaC - komentarze (vf7)
sonia21, przez W.

Gazda napisał/a:
Kochani, sprężamy się. Dużo czasu nie zostało, a sporo trzeba nadgonić.

Tak, to prawda, ale szanse są- ::thnx::
Dzięki Wam, jego marzenie może się spełnić :-D
A przecież My potrafimy dużo, już nie raz to udowodniliśmy [yee]
  Temat: KasiaC - komentarze (vf7)
KasiaC

Odpowiedzi: 359
Wyświetleń: 48838

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-07-13, 18:12   Temat: KasiaC - komentarze (vf7)
Dziękuję :flower:
 
Strona 1 z 8
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group