1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: drobnokomórkowy guz płuca prawego.pomozcie
Karolinaxxx

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 7540

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2015-04-28, 08:44   Temat: drobnokomórkowy guz płuca prawego.pomozcie
Witaj,

Mój tatuś też ma DRP...niestety :cry: też bronił się przed hospicjum. Jak tylko usłyszał to słowo to łzy stawały mu w oczach. Na chwilę odpuściliśmy temat, później wróciliśmy i powiedzieliśmy ze przyjdzie lekarz do domu, że cudem udało nam się załatwić wizytę, wytłumaczyliśmy że to dobrze dla niego bo nie będzie musiał się męczyć i chodzić do lekarza.
Uwierzył albo odpuścił..nie wiem ale wiem że w dobrym momencie udało nam się załatwić HD. Stan taty w przeciągu ostatniego tygodnia tak się pogorszył że z osoby samodzielnie wstającej do toalety, jedzącej posiłki i w miarę normalnie funkcjonującej zrobił się osobą leżącą i niemającą kontaktu z otoczeniem :cry:

Mieliśmy ostatnio taką noc że tatuś był bardzo pobudzony, chciał sam wstawać choć lekarz zabronił bo mógłby sobie coś złamać. Nie mogłyśmy sobie poradzić, pogotowie oczywiście nie chciało przyjechać, lekarz dyżurny powiedział że nie zna się na medycynie paliatywnej więc niewiele pomoże.
Gdyby nie telefon o 2 w nocy do lekarza z HD nie wiem co byśmy zrobiły, kto by nam i tacie pomógł.
Także powtórzę to jeszcze raz, hospicjum nie należy się obawiać trzeba być wdzięcznym Bogu, że taka instytucja istnieje i korzystać z niej.

Życzę dużo siły...
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group