1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 9
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: wynik na IIID
JustynaS1975

Odpowiedzi: 68
Wyświetleń: 32578

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-07-15, 09:22   Temat: wynik na IIID
cudnie :okok"
Julka_blue napisał/a:
Julka skończyła dwa lata jest cudowna i daje coraz więcej siły.

Gratuluję Julki oraz sił, i przede wszystkim, tego, że jest CZYSTO :)
Pozdrawiam serdecznie :)
  Temat: wynik na IIID
JustynaS1975

Odpowiedzi: 68
Wyświetleń: 32578

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-12-12, 09:14   Temat: wynik na IIID
Julka_blue, bardzo się cieszę z Twoich dobrych wyników :)
A Julka wspaniała dziewczyna.
Pozdrawiam serdecznie :)
  Temat: wynik na IIID
JustynaS1975

Odpowiedzi: 68
Wyświetleń: 32578

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-09-11, 10:40   Temat: wynik na IIID
Julka_blue napisał/a:
idę szukać

Rozglądaj się ;) i życzę udanego rozglądania :) oczy, serce i umysł otwarte, a coś się znajdzie :) Pozdrawiam Was serdecznie :)
  Temat: wynik na IIID
JustynaS1975

Odpowiedzi: 68
Wyświetleń: 32578

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-09-10, 14:38   Temat: wynik na IIID
Julka_blue, nie wkurzasz mnie tym co piszesz. Miałam podobnie jak Ty po zakończeniu leczenia. Nie wiem czy czytałaś to co pisałam w swoim wątku, dlatego przepraszam, bo się powtarzam. Po zakończeniu leczenia i już powrocie do tzw. 'normalności' też miałam problem z 'zagubieniem'. Człowiek wyszedł i myślał, że teraz to już będzie tylko ekstra, ma swoje przemyślenia i na wiele spraw już inaczej patrzy, na wiele spraw szkoda mu czasu, energii itp. Przy okazji myśli, że może swoim doświadczeniem coś pomoże. Okazuje się, że jest szara rzeczywistość, do której tak się tęskniło, a tu 'zawód'. Okazuje się, że ludzie tkwią tak jak tkwili i nie chcą Cię słuchać, itp.
Oczekujemy czegoś więcej. A tu ... nic szczególnego. Też miałam taki okres przygnębienia.
Czytałam, że czy Ty, czy ja to nie odosobnione przypadki. Takie 'przygnębienie', takie 'zagubienie' ma sporo ludzi po wyjściu z choroby nowotworowej.
Chciałam jakoś tak na siłę, a tu nic ... I w końcu zaczęłam odrabiać wszystkie lekcje na nowo. Że mam życie, powinnam je docenić i się cieszyć. Już nie robiłam na siłę, tylko dzień po dniu, po trochu, zaczęłam być otwarta na nowy dzień, na to co mnie każdego dnia spotyka. Powoli zaczyna się układać, znów odzyskałam swoją radość. Doceniam wiele rzeczy przez innych uznawanych za bzdety, dobrą rozmowę, wspólne przebywanie z kimś bliskim, przyjemne poranki, przyjemne wieczory, spacery, i mam swoją pasję: fotografowanie. Musiałam sobie uświadomić, że życie jest trudne. Ma w nosie, to co przeszłam, i że po tym co przeszłam nie będzie od razu fajniej, łatwiej itp. Że nadal będą smutki i radości, wzloty i upadki, itp. Ale pomimo wszystko, że życie jest trudne, to jest to coś co mnie najlepszego mogło spotkać.
Mam nadzieję, że Ty znów odnajdziesz się. Na to potrzeba trochę czasu. Trochę (znów) cierpliwości. :) Otwarcia na to co przynosi każdy dzień i czerpania z niego co daje. Potrzeba uważności.
Poza tym masz cudną córeczkę, i wielkie zadanie wychować Ją na mądrego wspaniałego człowieka, co wbrew pozorom nie jest łatwe.

I bardzo się cieszę z Twoich dobrych wyników. :)

Powoli, nie od razu, do przodu małymi kroczkami. :)
  Temat: wynik na IIID
JustynaS1975

Odpowiedzi: 68
Wyświetleń: 32578

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-05-28, 19:18   Temat: wynik na IIID
Julka_blue, _itsme_
  Temat: wynik na IIID
JustynaS1975

Odpowiedzi: 68
Wyświetleń: 32578

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-04-02, 21:20   Temat: wynik na IIID
Julka_blue, już tyle przeszłaś, sama wiesz ile masz siły. Trzymaj się dzielnie tak jak się trzymasz. Pozdrawiam Cię serdecznie i przytulam oraz całuję w czółko małą.
_itsme_
  Temat: wynik na IIID
JustynaS1975

Odpowiedzi: 68
Wyświetleń: 32578

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-11-29, 13:21   Temat: wynik na IIID
Julka_blue napisał/a:
różnie może być jeszcze nie czas by odpuszczać. :)

Tak jest. :uhm!:
  Temat: wynik na IIID
JustynaS1975

Odpowiedzi: 68
Wyświetleń: 32578

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-11-29, 12:17   Temat: wynik na IIID
Julka_blue, nic więcej nie mogę powiedzieć :tull: , ale bądź jak najdłużej, najlepiej, najpełniej.

[ Dodano: 2011-11-29, 12:17 ]
najdzielniej
  Temat: wynik na IIID
JustynaS1975

Odpowiedzi: 68
Wyświetleń: 32578

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-09-22, 18:30   Temat: wynik na IIID
Julka_blue napisał/a:
zawsze wiedziałam co w życiu jest ważne ale teraz dostałam kopa na rozpęd. Nie mam zamiaru się poddać, chociaż noce bywają długie i męczące. Zrobiłam listę rzeczy które zrobię jak dojdę do siebie i pierwszą z nich jest to że przestanę się bać być szczęśliwą.

Cieszę z Twojego tak dobrego nastawienia. To bardzo pomaga. :okok"
Mocno trzymam kciuki :)

Julka_blue napisał/a:
bez wzgledu na to czy te wieki okażą się miesiącami czy długimi latami będę uśmiechnięta i szczęśliwa.

Dziś mi pobierano szpik z mostka, Pani Doktor powiedziała: jakie to przyjemne widzieć uśmiechnięta osobę, której pobiera szpik :-D .
Julko, tak trzymaj. :uhm!:

[ Dodano: 2011-09-22, 18:31 ]
Awatarek śliczny. Śliczna Ty i śliczna królewna. :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group