1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guzy ślinianek
Gazda

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 24061

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-08-16, 20:47   Temat: Guzy ślinianek
Umów się wcześniej do Gliwic telefonicznie. Skierowanie nie jest potrzebne. A dobrej opinii szpitala wojskowego nie rozumiem, tak jak nie rozumiem, jak można nie trafić w guza o dużej średnicy widocznego pod endoskopem. Nie rozumiem też, jak można bezczelnie patrzeć w twarz pacjentowi u którego widać wyraźne objawy wznowy i naciekania/uciskania guza na nerw trójdzielny, gratulować mu, i twierdzić, że jest zdrowy. Na pytanie zaś "panie profesorze, a jaki ja miałem w końcu nowotwór, bo hispat wykazał nosogardła, a pan kazał leczyć gardło środkowe", profesor odpowiada: "oczywiście że gardło środkowe, a w nosie ma pan stan zapalny, bo z gardła do nosa się nie przerzuca". Nie twierdzę, że popełniane są tam same błędy. Ale akurat ja znam kilka takich błędów, w tym również takich, które skończyły się tragicznie. Poza tym największe odszkodowanie w historii polskiej medycyny zapłacono za błąd profesora, który jest lekarzem w szpitalu wojskowym, i konsultantem na Garncarskiej. Jeśli pragniesz poznać więcej szczegółów - zapraszam na prv. A moderatorów poproszę chyba o posprzątanie wątku, bo zdaje się, że dyskutujemy nie na temat...
  Temat: Guzy ślinianek
Gazda

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 24061

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-08-16, 14:18   Temat: Guzy ślinianek
Ekhm... Mylisz się w zupełności. Odbyłaś jedną konsultację. W sprawach laryngologicznych na Garncarskiej decydują "specjaliści" ze szpitala wojskowego. Z pełną odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że poziom ich kwalifikacji jest żenująco niski. Miałem to nieszczęście, że profesor z wojskowego postawił mi błędną diagnozę, w wyniku której zostałem poddany ciężkiej, lecz nietrafionej radioterapii, potem przy wznowie i pobraniu wycinka z guza 3,5x3 cm wojskowi "fachowcy" pobierając wycinek 1x1 cm nie trafili w guz, a następnie tenże jakże wielce przekonujący lekarz wojskowy pogratulował mi, że jestem zdrowy - mimo niedoczulicy połowy twarzy. Nie jestem jedyną osobą na tym forum, która jest ofiarą beztroskich błędów profesora. A właściwie mogę być w tym momencie jedyną... Tarnowianka niedawno od nas odeszła... Napisałem wyraźnie - jedź do Gliwic. W moim przypadku Garncarska wspierana przez lekarzy wojskowych nie podjęła ani jednej prawidłowej kluczowej decyzji.
  Temat: Guzy ślinianek
Gazda

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 24061

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-08-09, 00:56   Temat: Re: Guzy na śliniankach. Prośba o poradę.
Silka napisał/a:
I ostatnie pytanie. Który szpital w Krakowie wybrać. A raczej w którym jest dobry oddział otolaryngologiczny.


Jeśli chodzi o krakowskie szpitale, to mogę Ci polecić CO Gliwice... I jak najbardziej masz rację mówiąc o drugiej konsultacji.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group