1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: powiększone węzły chłonne szyi
Finlandia

Odpowiedzi: 67
Wyświetleń: 68752

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2011-05-16, 18:50   Temat: powiększone węzły chłonne szyi
marcin1804, bardzo się cieszę, że znaleziono wreszcie prawdopodobną przyczynę, mam nadzieję, że wyleczą Ci te zatoki skutecznie.
  Temat: powiększone węzły chłonne szyi
Finlandia

Odpowiedzi: 67
Wyświetleń: 68752

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2011-05-12, 07:49   Temat: powiększone węzły chłonne szyi
marcin1804,
zufed napisał/a:
Bardzo Cię proszę nie panikuj.


I ja również bardzo proszę, z góry dziękuję.
  Temat: powiększone węzły chłonne szyi
Finlandia

Odpowiedzi: 67
Wyświetleń: 68752

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2011-03-25, 19:35   Temat: powiększone węzły chłonne szyi
marcin1804 napisał/a:
skąd wynikają te różnice?

Różne laboratoria = różny sprzęt i techniki badań (to nie znaczy, że któreś są mniej dokładne). Zawsze należy odnosić wynik do podanej normy.
  Temat: powiększone węzły chłonne szyi
Finlandia

Odpowiedzi: 67
Wyświetleń: 68752

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2011-03-03, 20:30   Temat: powiększone węzły chłonne szyi
No to chyba musisz znaleźć specjalistę od tej Hipogammaglobulinemii.
  Temat: powiększone węzły chłonne szyi
Finlandia

Odpowiedzi: 67
Wyświetleń: 68752

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2011-01-19, 21:09   Temat: powiększone węzły chłonne szyi
marcin1804 napisał/a:
to co mnie martwi na obecną chwilę to spadek IgG który z tego co czytałem występuje między innymi w nowotworach układu chłonnego

Oj Marcin, Marcin, Ty tak chcesz mieć tego chłoniaka, że jakbym jeszcze miała to bym Ci normalnie oddała swojego.
Sam przecież pisałeś, że:
marcin1804 napisał/a:
według immunologa jest to stan nieprawidłowy, zlecił uzupełnienie badań o immunoglobuliny IgE i IgA, mówi że niema powodów do obaw. Z możliwych przyczyn podał wadę genetyczną lub inną chorobę np. AZS.

A teraz się znów doszukujesz jakichś nowotworów.
  Temat: powiększone węzły chłonne szyi
Finlandia

Odpowiedzi: 67
Wyświetleń: 68752

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2010-10-20, 19:39   Temat: powiększone węzły chłonne szyi
Możesz o wiele łatwiej sprawdzić, czy nie masz refluksu - zastosuj leki przeciwko zgadze (coś typu manti czy rennie) i sprawdź, czy czy będzie po nich lepiej. Oczywiście nie przekraczając dozwolonych dawek.
  Temat: powiększone węzły chłonne szyi
Finlandia

Odpowiedzi: 67
Wyświetleń: 68752

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2010-10-10, 18:01   Temat: powiększone węzły chłonne szyi
Drogi Marcinie, przeczytałam Twój post bardzo dokładnie, ponieważ bardzo chcę pomagać wszystkim, którzy pojawią się w tym dziale forum, tak jak ja, całkiem niedawno, się tu pojawiłam. Zwłaszcza, że jest wyraźnie mniej zainteresowanych naszym działem (co wynika bezpośrednio z częstości występowania tych nowotworów, o których pisze się tu więcej, jak rak płuc czy piersi, więc w żadnym wypadku nie jest to zarzut w kierunku administracji).

Obawiam się jednak, że nijak nie jestem w stanie Ci pomóc. Bardzo mnie to smuci.

Cytat:
Ogólnie czuję się dobrze chociaż bardzo denerwuje się tymi węzłami.

Miałeś dwa USG węzłów. Na obu tych USG widać niepowiększone węzły o prawidłowej budowie (jedyny, który jest nieco za duży, to węzeł podżuchwowy, większość ludzi będzie miała te węzły powiększone z powodu przebytych w życiu infekcji gardła lub zębów). Zatytułowałeś ten wątek "powiększone węzły chłonne szyi". Rozumiesz, do czego piję?

marcin1804 napisał/a:
Kaszel jest, kaszlę praktycznie od zawsze, czasem odkrztuszam wydzielinę ale mam tak od bardzo wielu lat.

A palisz? Jeśli nie, to może jakaś alergia?

marcin1804 napisał/a:
Latem zdarzyło się parę razy spocić w nocy ale przy wyższych temperaturach, nie cały tylko strona na której leżałem.

Wnioski z tego mam dwa: 1. Jesteś żywy. 2. Nie jesteś psem. To w sumie dobre informacje.

Jeśli możesz u siebie wyczuć węzeł nadobojczykowy o wymiarach 7x4mm, to prawdopodobnie jesteś za chudy. Nie jest to jednak Twój najważniejszy problem.

Poza tym, nie masz nowotworu węzłów chłonnych.

Najserdeczniej życzę miłego dnia.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group