1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 10
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: wynik na IIID
Edvige

Odpowiedzi: 68
Wyświetleń: 32578

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-12-13, 16:15   Temat: wynik na IIID
Julka_blue cieszę się z wyników i dobrego samopoczucia.
Julka jest cudowna pozdrawiam Was ::thnx::
  Temat: wynik na IIID
Edvige

Odpowiedzi: 68
Wyświetleń: 32578

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-12-04, 16:50   Temat: wynik na IIID
Julka_blue co u Ciebie i jak się czujesz? A jak Julcia?
  Temat: wynik na IIID
Edvige

Odpowiedzi: 68
Wyświetleń: 32578

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-09-10, 18:08   Temat: wynik na IIID
Julka_blue, bardzo mnie cieszą Twoje dobre wyniki i fotka Waszego Słoneczka, jest urocza i radosna.
Z tego co piszesz Twoja psychika przez chorobę a trochę przez osamotnienie ucierpiała. Z tego co wcześniej pisałaś w W-wie nie masz Swoich bliskich i rodziny, więc cały ciężar dźwigasz na swoich barkach. Mąż idzie do pracy a Ty cały dzień z dzieckiem i swoimi myślami. A możesz mi powiedzieć kiedy ostatnio wyszłaś z mężem bez Julci na kawę lub do kina? Wnioskuję, że po urodzeniu Córci nie było takich wyjść. Wiem coś na ten temat, bo sama przerwałam pracę aby opiekować się dziećmi i choć nie miałam problemów zdrowotnych, to psychika i tak mi wysiadła.
Marto jeśli to możliwe, to postarajcie się aby choć raz w tygodniu ktoś Was wyręczył (może koleżanka, przyjaciółka, sąsiadka?) a Ty z Mężem żebyś mogła wyjść na 2-3 godziny nawet na samotny spacer. Zobaczysz jak poprawi Ci się samopoczucie i nabierzesz sił.
Pozdrawiam |przytula|
  Temat: wynik na IIID
Edvige

Odpowiedzi: 68
Wyświetleń: 32578

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-08-29, 20:23   Temat: wynik na IIID
Julka_blue,

Co u Ciebie, jak Twoje zdrowie?
Twoje słoneczko daje Ci chyba "popalić"
pozdrawiam i czekam na dobre wiadomości
|przytula|
  Temat: wynik na IIID
Edvige

Odpowiedzi: 68
Wyświetleń: 32578

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-05-28, 21:15   Temat: wynik na IIID
Marto cieszę się bardzo, że u Ciebie wszystko ok. Wiem, że jesteś zmęczona i nie masz czasu dla siebie bo jak piszesz Julka już chodzi i wszystko jest dla niej ciekawe i nowe. Zawsze czekam do dobre wieści od Ciebie.
Przytulam Was i uściski dla Twojego słoneczka Julki |przytula|
  Temat: wynik na IIID
Edvige

Odpowiedzi: 68
Wyświetleń: 32578

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-05-18, 23:02   Temat: wynik na IIID
Marto jesteś już chyba po chemii jak Twoje samopoczucie i czy robiłaś już badania?
Mała już niedługo będzie miała roczek i pewnie nie daje Ci chwili spokoju. Pozdrawiam Was serdecznie i odezwij się bo dawno nie pisałaś :tull:
  Temat: wynik na IIID
Edvige

Odpowiedzi: 68
Wyświetleń: 32578

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-01-04, 15:56   Temat: wynik na IIID
Marto jak postępuje Twoje leczenie i jak się czujesz, bo dłuższy czas nie odzywasz się.
  Temat: wynik na IIID
Edvige

Odpowiedzi: 68
Wyświetleń: 32578

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-12-08, 21:19   Temat: wynik na IIID
Marto co się nie odzywasz. Czy byłaś już na konsultacji u radiologa w CO ewentualnie u innego specjalisty?
  Temat: wynik na IIID
Edvige

Odpowiedzi: 68
Wyświetleń: 32578

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-11-29, 20:37   Temat: wynik na IIID
Marto czy Ty nie jesteś pod opieką żadnego lekarza? Wg mnie powinnaś przy wypisie ze szpitala dostać skierowanie do diabetologa i gastrologa i oni by Cię poinformowali jaką dietę powinnaś stosować i jakie leki zażywać.
Jesteś już po operacji ponad 1,5 m-ca, w opisie z pobranych węzłów 16 w 3 stwierdzono przerzuty. Nie oddalaj leczenia onkologicznego bo czas tu się bardzo liczy, a przesuwanie terminów działa na Twoją niekorzyść. Mój mąż 6 tygodni po podobnej operacji /gruczolakorak trzustki/, po zagojeniu się szwów rozpoczął chemioterapię.
Pozdrawiam i walcz, bo masz dla kogo żyć i musisz żyć nie może być inaczej.
  Temat: wynik na IIID
Edvige

Odpowiedzi: 68
Wyświetleń: 32578

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-11-29, 15:23   Temat: wynik na IIID
Julka_blue uciekaj od tej onkolog jeśli ona ma się na Tobie uczyć. Ona jest hematologiem i uczy się jak leczyć nowotwory krwi. Jest więcej niż pewne, że Ci nie pomoże bo będziesz królikiem doświadczalnym. Może ktoś z Warszawy pomoże Ci znaleźć dobrego onkologa.
A w PFESO to jeśli masz dużo pieniędzy to możesz próbować.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group