1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guz Askina w opłucnej co to za raczysko POMOCY !!!!
Cyntia

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 52822

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-08-08, 10:43   Temat: Guz Askina w opłucnej co to za raczysko POMOCY !!!!
Pardone...ja wiem że jestem spóźniona...ale przyjmij i moje kondolencje...Tak bardzo mi przykro :-(
  Temat: Guz Askina w opłucnej co to za raczysko POMOCY !!!!
Cyntia

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 52822

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-06-30, 21:07   Temat: Guz Askina w opłucnej co to za raczysko POMOCY !!!!
Musicie Tatusia uspokoić.Wiem, że to trudne zadanie, ale jego spokój jest konieczny do dalszej walki. Jeśli sami nie dacie rady podbudować go psychicznie pomyślcie o pomocy specjalisty. Jeśli chodzi o zaparcia to DSS wkleiła wiele pożytecznych informacji w działe "Opieka paliatywna". Myślę, że rady te mogą okazać się pomocne. Porozmawiajcie też z lekarzem o ewentualnej pomocy farmakologicznej związanej z tym problemem.
  Temat: Guz Askina w opłucnej co to za raczysko POMOCY !!!!
Cyntia

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 52822

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-06-30, 20:39   Temat: Guz Askina w opłucnej co to za raczysko POMOCY !!!!
Hipertermia to podwyższona temperatura ciała (ponad 41) stopni Celsjusza. Niestety nie mam pojęcia czy wyołanie takiej ciepłoty ciała pomaga w walce z nowotworem. Mam nadzieję, że na ten temat wypowie się ktoś z naszych "mądrych główek" :lol. Czy Tato bierze jakieś środki na zaparcia ? Trzeba koniecznie je zlikwidować. Tatuś musi zacząć więcej jeść. Pozdrawiam Was i trzymam kciuki za wyniki badań :okok"
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group