1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Chondrosarcoma w chorobie Olliera
Cathe

Odpowiedzi: 57
Wyświetleń: 38038

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2012-05-04, 23:03   Temat: :)
Kacha,

mam nadzieję, że pomimo "złego" opisu rtg płuc lekarz stwierdzi, że to nic poważnego. Ja się nie znam i nie wiem co oznacza ten opis ale trzymam kciuki :)

ściskam mocno :)
  Temat: Chondrosarcoma w chorobie Olliera
Cathe

Odpowiedzi: 57
Wyświetleń: 38038

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2011-12-29, 14:02   Temat: Chondrosarcoma w chorobie Olliera
Dzięki bardzo :)
nie zanudziłaś tylko dużo wyjaśniłaś, a ja kompletnie nie wiedziałam jak się nastawić. Bardzo mi pomoglaś :) Trochę martwi mnie oczekiwanie na wyniki tak dlugo, bo już dostaję do glowy a to będzie conajmniej kolejny miesiąc :(
Życzę Tobie i Twojej Rodzinie dużo zdrowia na nadchodzący Rok i przyszłe lata :)
  Temat: Chondrosarcoma w chorobie Olliera
Cathe

Odpowiedzi: 57
Wyświetleń: 38038

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2011-12-28, 21:41   Temat: Chondrosarcoma w chorobie Olliera
Cześć Kacha :)
niestety ja nie potrafię Ci pomóc ale mam parę pytań do Ciebie :)
w styczniu mam się zgłosić na oddział IX w Piekarach a widzę, że też tam leżałaś, jak tam jest, jaki jest personel ?? Kiedy miałaś operację, w pierwszym dniu jak Cie przyjęli??
Ja mam się zgłosić w środę 18.01 wtedy zrobią mi jakieś badania (podejrzewam krew itp) a w czwartek mam mieć zabieg (pobranie wycinka z kości), powiedzieli mi, że w weekend nie wyjdę a widzę, że Ty też leżałaś 5 dni, to była obserwacja po operacji czy robili Ci jeszcze jakieś badania ??
Też mam prawie półtorarocznego synka i nie wyobrażam sobie tej rozłąki :( czy twoj Synek odwiedzał Cię, bo ja się troche tego boję i chyba lepiej żeby nie przychodził do szpitala :(
po jakim czasie miałaś wyniki histopatologiczne ??

pozdrawiam i życzę dużo zdrowia :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group