1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Chłoniak
Caroline

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 12886

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2013-05-11, 20:52   Temat: Chłoniak
Zobacz PW.
  Temat: Chłoniak
Caroline

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 12886

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2013-05-10, 10:59   Temat: Chłoniak
iwona1975 napisał/a:
,Maz nie wroci i wyda sie to wszystkim moze smieszne po co doszukuje sie szczegolow,ale chce zeby ta lekarz wiedziala ,ze ja wiem ,ze zostal popelniony jakis blad.Dlatego prosze was o jakakolwiek pomoc.Poinformowanie mnie o podpisaniu dokumentu sprawilo ,ze jestem bardziej pewna bledu lekarskiego.


Nie, nie wydaje to się śmieszne ani dziwne- ja też wszędzie doszukuje się błędu i tego co tak naprawdę zabiło moją Mamę. Do szpitala poszła o własnych siłach a wróciła po 5 dniach karetką- już sama nie chodziła, tylko z pomocą.
  Temat: Chłoniak
Caroline

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 12886

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2013-04-27, 17:29   Temat: Chłoniak
Witaj :)
Tak na wstępie rozumie doskonale co czujesz, ja straciłam Mamę zaledwie 3 tygodnie temu ;(
Sama też choruję na chłoniaka ziarniczego. Powiem Ci, że dużo też zależy od ośrodka w którym leczenie ma być przeprowadzone.
U mnie było tak na samym początku, że 24 na 25 parametrów krwi miałam albo w górę albo w dół, duży konglomerat węzłów nadobojczykowych 12x7x7-tak, że nie mogłam obracać szyją i jeszcze inne "kwiatki" po drodze. De facto nawet na trepanobiopsję byłam początkowo za słaba. No i rekordowe LDH 2260.
W ośrodku "X" zaproponowano mi od razu 8 cykli ABVD i straszono , że może być rozpad guza i staną mi nerki po podaniu chemii (więc jak sama widzisz taka opcja jest po podaniu chemii całkiem możliwa)
W ośrodku "Y" w którym teraz się leczę na początek wprowadzone sterydoterapię Encortonem przez miesiąc plus profilaktykę lizy guza, bodajże Milurit. Dopiero jak byłam silniejsza podano mi ABVD- docelowo 6 cykli plus radioterapia.
3maj się cieplutko
pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group