1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak piersi - przerzuty do wątroby
Caroline

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 25033

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-06-03, 20:48   Temat: Rak piersi - przerzuty do wątroby
Napisałam Ci wiadomość na PW.
  Temat: Rak piersi - przerzuty do wątroby
Caroline

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 25033

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-06-03, 16:16   Temat: Rak piersi - przerzuty do wątroby
Witaj :) i dzięki za pamięć :!:
Nasza walka dobiegła w kwietniu końca :cry:
trzymaj się cieplutko :okok"
  Temat: Rak piersi - przerzuty do wątroby
Caroline

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 25033

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2012-07-12, 18:03   Temat: Rak piersi - przerzuty do wątroby
Witaj :)
Nie jestem w stanie pomóc Ci merytorycznie w sprawie chemii etc, ponieważ moja mama miała podany inny schemat FAC i teraz jako hormonoterapia jest Lametta.
Doskonale Cię rozumię- też jestem jedynaczką i jeszcze na dodatek jesteśmy z samą same.
Jutrzejsze TK ma wykluczyć, bądź potwierdzić wznowę na wątrobie .Generalnie brane są pod uwagę dwie opcje wznowa lub mechaniczne uszkodzenie wątroby ( dwa rozbieżne USG), dopiero po TK będzie wiadomo coś więcej.
Ja normalnie jestem strzępkiem nerwów przed tym TK,a co dopiero przed wynikiem, wizytą u onko. czy ewentualną chemią :-(
Właśnie takie same pytanie się pojawiają czy jeśli przyjdzie podać chemię II rzutu to czy ona zadziała, po ilu cyklach zrobić kontrolne badania, żeby coś nie przeoczyć, a jeśli nie ta, to co dalej etc, etc. :uuu:
Trzymam mocno kciuki za Twoją Mamusię a Tobie przesyłam moc pozytywnych fluidów.
trzymaj się- będzie dobrze- musi być! _itsme_
Karolina
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group