1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak płaskonabłonkowy migdałka lewego
Anulinka12

Odpowiedzi: 241
Wyświetleń: 108277

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-09-20, 00:01   Temat: Rak płaskonabłonkowy migdałka lewego
vicctory, Gratuluję! Wszystko będzie dobrze, Twoje dojście do siebie zapewne potrwa jakiś czas, ale to pikuś z tym, co już było i się nie powtórzy.

Bardzo się cieszę i życzę szczęścia, dużo zdrówka i spełnienia marzeń.


Pozdrawiam, Ania.
  Temat: Rak płaskonabłonkowy migdałka lewego
Anulinka12

Odpowiedzi: 241
Wyświetleń: 108277

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-07-28, 00:41   Temat: Rak płaskonabłonkowy migdałka lewego
vicctory, jak Cię drapie tam i ówdzie ...to i dobrze;)
Ważne że drapie, a nie rośnie, życzę zdrówka i cieszę się że jest oki, pozdrawiam i całuski zostawiam :* :*
  Temat: Rak płaskonabłonkowy migdałka lewego
Anulinka12

Odpowiedzi: 241
Wyświetleń: 108277

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-07-19, 00:31   Temat: Rak płaskonabłonkowy migdałka lewego
no tak, teraz moja FANKA, zaspakaja się wodą mineralną w ciepłych krajach...ach :)
  Temat: Rak płaskonabłonkowy migdałka lewego
Anulinka12

Odpowiedzi: 241
Wyświetleń: 108277

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-07-17, 00:41   Temat: Rak płaskonabłonkowy migdałka lewego
vicctory, nie ...Ty mnie dobijasz...teraz nurkowanie po szafie zamrożonej :roll: ja niedługo zgłupieję :shock:
Ach te spanie...po co my ludzie marnujemy na to czas?
Buzilki:* I wygoń te karaluchy z poduchy:)
  Temat: Rak płaskonabłonkowy migdałka lewego
Anulinka12

Odpowiedzi: 241
Wyświetleń: 108277

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-07-17, 00:05   Temat: Rak płaskonabłonkowy migdałka lewego
vicctory :) tak bardzo się cieszę że u Ciebie wszystko dobrze :brav: :brav: :brav: :brav:
Nawt nie masz pojęcia ile to dla mnie znaczy że się odezwałaś, zaglądałam do Twojego wątku codziennie z nadzieją że napiszesz, a jednak! super!!
A te Twoje żarciki, eh, nigdy ich nie zapomnę, były wspaniałe, piszę 'były', bo tamte są już nieaktualne, czekam na nowości...czyli tak jak teraz...he he, przyzwyczajenie do wody mineralnej, pamiętam jak byłaś w nałogu drinków:)
Cudowna z Ciebie kobietka :*
O wynikach nie myśl, niech tam im...i tak będą świetne:) zobaczysz jeszcze:)

Ściskam Cię moććććno:*:* i czekam na Twoje wieści...do czego tym razem się przyzwyczaiłaś :)
  Temat: Rak płaskonabłonkowy migdałka lewego
Anulinka12

Odpowiedzi: 241
Wyświetleń: 108277

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-07-14, 00:45   Temat: Rak płaskonabłonkowy migdałka lewego
Witam Cię serdecznie. Nigdy nie pisałam w Twoim wątku, ale przeczytałam go w całości. Nie jestem chora...no tak mi się wydaje na dzień dzisiejszy, ale miałam styczność i to bardzo bliską z osobą chorą, natomiast to co chciałabym Ci powiedzieć jest to, że nigdy nie widziałam...nie czytałam o osobie takiej jak Ty. Jesteś tak radosną, pogodną, ...czytając to wszystko co przeżyłaś... i nadal przeżywasz... po prostu brak mi słów. Cieszę się wraz z Tobą z każdego postępu, czekam i trzymam tak mocno kciuki jak za moje dzieciaki gdy zdawali egzamin, że wszystko jest na pomyślnej drodze. Te Twoje żarciki, na prawadę jesteś wspaniała, ja czytajac Twoje wypowiedzi, raz płakałam wraz z Tobą, a raz się z się śmiałam z Twoich wypowiedzi. Trzymam kciuki, nawet teraz, jest dobrze i będzie super! A czemu? A temu, że Ty jesteś genialną kobietką,!

pozdrawiam i ściskam, mój Boże, bardzo Cię sciskam:*:*:*:*

[ Dodano: 2012-07-14, 23:32 ]
tak bardzo czekam na Twój odzew, odezwij się do nas:) co u Ciebie?

pozdrawiam i ściskam :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group