1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak prostaty - prośba o opinię o szpitalu
Anna_Wawa

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 6433

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2016-09-22, 07:44   Temat: Rak prostaty - prośba o opinię o szpitalu
Wydaje mi się, że wizytami kontrolnymi nie musisz się przejmować, ponieważ i tak na dalsze leczenie powinieneś znaleźć sobie jakąś poradnię onkologiczną. Właściwie kontakt ze szpitalem kończy się na operacji i pobycie w nim. Potem tylko raz należy pojechać na wizytę kontrolną, w ramach której otrzymuje się wyniki badania hist.-pat. Jeśli zdecydujesz się na leczenie odpłatne to ECZ ma dwie poradnie na terenie Warszawy: jedną na Omulewskiej /Praga Płd./ a drugą na Szlenkierów /Wola/, natomiast jeśli w ramach NFZ - przyjmą Cię wszędzie. Mój tato leczy się w poradni przyszpitalnej na Szaserów, zapisałam go tam bez najmniejszych problemów, od ręki, a na pierwszą wizytę czekaliśmy tydzień.
W załączeniu przesyłam link do strony, gdzie możesz poczytać na temat lekarzy, o których wcześniej wspominałam.
https://www.cmkp.edu.pl/s...ndrzej-borowka/

[ Dodano: 2016-09-22, 08:13 ]
W uzupełnieniu do mojego poprzedniego postu przesyłam Ci również link, na wypadek gdybyś chciał skorzystać jeszcze z dodatkowych konsultacji lekarskich.
http://www.konsultacjeurologiczne.pl/
Pozdrawiam,
Ania.
  Temat: Rak prostaty - prośba o opinię o szpitalu
Anna_Wawa

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 6433

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2016-09-20, 14:36   Temat: Rak prostaty - prośba o opinię o szpitalu
Nie wiem czy szpitale specjalizują się w określonych rodzajach operacji, ale ja polecam szpital w Otwocku. W czerwcu tego roku mój tato miał tam przeprowadzoną operację /NSS nerki metodą laparoskopową/. Szczerze mówiąc nie przypuszczałam, że w szpitalu mogą być takie komfortowe warunki. Opieka medyczna /lekarze i pielęgniarki/ jest na najwyższym poziomie. Personel życzliwy, pomocny i zawsze obecny przy łóżku chorego. Czysto, cicho, idealnie. Mogę powiedzieć, że są to europejskie warunki leczenia. Ordynatorem urologii jest prof. Borówka, a jego "prawą ręką" doc. Dobruch, autorytety w dziedzinie urologii. Tato mimo podeszłego wieku /80 lat/ nadspodziewanie szybko wrócił do zdrowia i stanu sprzed operacji, bez żadnych powikłań.
Szpital ECZ w Otwocku jest godny polecenia.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group