1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Pytanie do onkologicznych.
AndrzejS

Odpowiedzi: 34
Wyświetleń: 19672

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2009-06-10, 23:09   Temat: Pytanie do onkologicznych.
"czucie i wiara silniej mówią do mnie
niż mędrca szkiełko i oko"
A.Mickiewicz
  Temat: Pytanie do onkologicznych.
AndrzejS

Odpowiedzi: 34
Wyświetleń: 19672

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2009-05-29, 08:08   Temat: Pytanie do onkologicznych.
Pytanie dlaczego to ja ,dlaczego to mnie dopadło nasuwa się zaraz po zdiagnozowaniu i po potwierdzeniu ,ze to jednak rak,że to wyrok.
W tym czasie człowiekowi nasuwają się różne odpowiedzi na to pytanie,czasami nie najmądrzejsze.
Ale jednak trzeba sobie na to pytanie odpowiedzieć,to pomoże w "niemaniu"pretensji do Boga do całego świata i do wszystkich.
Pozdrawiam i oby jak najmniej osób dręczyło to pytanie.
Pozdrawiam i miłego dnia życzę.
  Temat: Pytanie do onkologicznych.
AndrzejS

Odpowiedzi: 34
Wyświetleń: 19672

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2009-05-28, 21:58   Temat: Pytanie do onkologicznych.
Witam
i ja po zadaniu sobie pytania jak nie ja to kto,dziękowałem Bogu ,że to ja a nie ktoś z mojej najbliższej rodziny.
W 2000 roku kiedy zachorowałem syn miał 16 lat.A co to znaczy to wiedzą rodzice którzy mają synów w tym wieku.Bałem się że żona sobie z nim nie poradzi.Ale dzięki Bogu mogłem go przeprowadzić przez ten głupi wiek.Jakoś wyszedł na prostą.
Teraz to już wszystko w rękach Boga.Już tylko dziękuje a nie proszę.Dziękuje za każdy dzień ,tydzień, miesiąc i rok.
Ale dobrze, że wypowiadacie się w tym temacie.Może to pomoże innym,rozpoczynającym walkę, w odpowiedzi na to pytanie,bo każdy takie pytanie sobie zadaje.
  Temat: Pytanie do onkologicznych.
AndrzejS

Odpowiedzi: 34
Wyświetleń: 19672

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2009-05-27, 21:57   Temat: Pytanie do onkologicznych.
I mnie to nie poszło tak łatwo.Podobnie jak mamanel długo szukałem odpowiedzi dlaczego to mnie dopadło. Myślałem sobie po cichu dlaczego to nie dopadło jakiegoś menela jakiegoś pijaczka tylko mnie. Za jakie grzechy.
Ale dosyć szybko zmieniłem tok mojego myślenia.
A co by się stało jak by to dotknęło np moje dzieci albo żonę (która sobie lepiej radziła).
I w tym momencie znalazłem odpowiedź na to pytanie.
Został mi refren piosenki "co ma być to i tak będzie".
Nie są to łatwe pytania a i odpowiedź też nie jest prosta.
Pozdrawiam
  Temat: Pytanie do onkologicznych.
AndrzejS

Odpowiedzi: 34
Wyświetleń: 19672

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2009-05-25, 22:49   Temat: Pytanie do onkologicznych.
Witam
Jogi wiedziałem że jesteś świetną dziewczyną i świetnie sobie z tym poradziłaś.
Mnie to nie poszło tak łatwo.Napisze o tym później.
Dzisiaj jestem już padnięty.
  Temat: Pytanie do onkologicznych.
AndrzejS

Odpowiedzi: 34
Wyświetleń: 19672

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2009-05-24, 22:50   Temat: Pytanie do onkologicznych.
jak odpowiedzieliście sobie na najważniejsze pytanie
dlaczego to ja,dlaczego to mnie dopadło to choróbsko?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group